Blogs

K strdt mazk bet paveikt vairk

Kā strādāt mazāk, bet paveikt vairāk?

13. jūnijs, 2017

Tas, ka jūs tērējat vairāk laika strādājot, ne vienmēr jums garantēs veiksmi darbā. Galvenā atslēga uz panākumiem darbā ir nevis ilgāka strādāšana vai garākas darba stundas - nē, nepavisam, panākumi slēpjas tajā, ka vajag strādāt mazāk, bet gudrāk. Sasniegt savus profesionālos sapņus, izveidot vēlamo karjeru un to visu savienot ar ģimeni, draugiem un jautrību liekas...

Lasīt rakstu
Kpc EKSKLUZIVITTE ir ar klientu interess

Kāpēc “EKSKLUZIVITĀTE” ir arī klientu interesēs?

10. maijs, 2017

Kādēļ personāla atlases kompānijām ir tik svarīgi pārdot “ekskluzivitāti”? Dažiem tas ir diezgan skaidri saprotams, ka strādāt ar vienu atlases kompāniju ir nevis tikai atlases kompānijas, bet arī klienta interesēs, taču daži vēljoprojām lemj par labu vairāku atlases kompāniju pakalpojumu izmantošanai vienlaikus. Kādēļ tomēr “ekskluzivitāte” ir tik nepieciešama? Tālāk iesākumam ir minēti 13 iemesli, kāpēc tā.

Lasīt rakstu
Kas notiek ja darba laiks tiek samazints par 17

Kas notiek, ja darba laiks tiek samazināts par 17%?

08. aprīlis, 2016

Skan interesanti, vai ne? Vai palielinātos produktivitāte? Uzlabotos pašsajūta?
Uz šo jautājumu atbildi izdomāja meklēt kāda žurnāliste, kura uz divām nedēļām samazināja savu darba laiku par 17%. Tā vietā, lai strādātu no 9.00 – 18.00 un darba pārtraukumā lasītu ar darbu saistītu lasāmvielu, žurnāliste strādāja no 9.00 – 17.00, kā arī ieturēja īstu pusdienu pārtraukumu uz 30 min katru dienu.

Lasīt rakstu
7 lieliski padomi lai ktu par labku lderi

7 lieliski padomi, lai kļūtu par labāku līderi!

12. februāris, 2016

Līderība ir kas vairāk kā tituls, kā arī būt atbildīgam par komandu. Lai arī līderim ir nepieciešamā autoritāte, lai varētu cilvēkiem teikt, ko un kad darīt, ko ne, ja Tu neesi labs līderis, tad Tev un Tavai komandai nebūs iespējams sasniegt nospraustos mērķus.

Lasīt rakstu

Ar e-pastu

Reģistrācija

Aizmirsu paroli

Ierakstiet savu lietotājvārdu, un jaunā parole tiks nosūtīta uz Jūsu e-pastu, ar kuru reģistrējāties.

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā: