Novērtēts kandidāts

Šeit atradīsiet kandidātus, kuri ir savas nozares speciālisti un šobrīd izskata jaunus darba piedāvājumus. Ar šiem kandidātiem mūsu atlases speciālisti ir tikušies un izvērtējuši šo cilvēku profesionālās spējas, kā arī personīgās īpašības.

Ja kādā no šiem kandidātiem saskatāt Jūsu uzņēmuma nākamo darbinieku, droši sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim noorganizēt tikšanos klātienē!

Projektu vadītājs

Ļoti atvērta un komunikabla personība, vērsta gan uz skaitļiem, gan cilvēkiem. Šobrīd meklē darbu, kas neizslēdz analītiku, taču kas vairāk būtu saistīts ar komunikāciju.

Tirdzniecības pārstāvis

Mērķtiecīgs un atbildīgs kandidāts, ar pieredzi tirdzniecībā un loģistikā, vēlās jaunus izaicinājumus savā darba karjerā, pielietojot komunikācijas un pārdošanas prasmes.

Uzņēmuma vadītājs, direktors, valdes loceklis, struktūrvienības vadītājs

Mērķtiecīgs un komunikabls kandidāts, ar pieredzi valdes locekļa, direktora, vadītāja amatos, vēlas apgūt ko jaunu, un gatavs jauniem izaicinājumiem, pielietojot savas uzkrātās zināšanas un pieredzi. 

Analīzes un plānošanas vadītājs, ekonomikas daļas vadītājs, vecākais ekonomists

Profesionāls un komunikabls speciālists, ar vairāk kā 10 gadu pieredzi ekonomikā un analītikā, vēlas mainīt darba vidi un kultūru, pieņemot jaunus izaicinājumus savā karjerā.

PHP/C++ Programmētājs

Komunikabls un uz rezultātu orientēts kandidāts, ar pieredzi IT nodaļas vadīšanā un dažādu projektu izstrādē, izskata jaunas darba iespējas IT vadītāja, PHP mid vai C++ mid programmētāja pozīcijās.

PHP Programmētājs

Komunikabls PHP speciālists, ar pieredzi dažādu projektu izstrādē un ar vēlmi attīstīties, strādājot Foto un Video izstrādē.

.Net Programmētājs

Speciālists ar izteiktu analītisko domāšanu un orientēts uz problēmu risināšanu, izskata jaunas darba iespējas ar .Net / C#.

Senior Software Engineering analyst

Augsta līmeņa Oracle speciālists ar ļoti labām komunikācijas prasmēm. Kandidāts labprāt darbotos kā Oracle tehniskais konsultants. Sevi saista ar Oracle un pašam vairāk patīk strādāt ar datu bāzēm.

Operational manager, struktūrvienības vadītājs, lielo klientu vadītājs

Komunikabls un mērķtiecīgs kandidāts, ar plašu pieredzi pārdošanā, klientu attiecību vadīšanā un darbinieku vadīšanā, meklē jaunus izaicinājumus lielā un vēlams starptautiskā kompānijā. 

Lielo klientu vadītājs, Tirdzniecības vadītājs

Mērķtiecīgs kandidāts ar izcilām komunikācijas un pārdošanas prasmēm, izskata jaunas darba iespējas tirdzniecības, lielo klientu vadībā.

Uzziniet par jauniem kandidātiem savā e-pastā!

Atzīmējiet, kādi ir Jums nepieciešamie kandidāti un mēs paziņosim, tiklīdz būs jauns kandidāts!


  Ar e-pastu

  Reģistrācija

  Aizmirsu paroli

  Ierakstiet savu lietotājvārdu, un jaunā parole tiks nosūtīta uz Jūsu e-pastu, ar kuru reģistrējāties.

  Uzzini pirmais

  Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā: