Novērtēts kandidāts

Šeit atradīsiet kandidātus, kuri ir savas nozares speciālisti un šobrīd izskata jaunus darba piedāvājumus. Ar šiem kandidātiem mūsu atlases speciālisti ir tikušies un izvērtējuši šo cilvēku profesionālās spējas, kā arī personīgās īpašības.

Ja kādā no šiem kandidātiem saskatāt Jūsu uzņēmuma nākamo darbinieku, droši sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim noorganizēt tikšanos klātienē!

Pārtikas tehnologs

Kandidāts ar pieredzi vienos no lielākajiem gaļas produktu ražotāju uzņēmumiem Latvijā un ārzemēs. Izskata darba piedāvājumus pārtikas tehnologa jaunu produktu izstrādātāja un konsultanta amatos Latvijā un ārpus tās.

Galvenais Grāmatvedis

Mērķtiecīga personība ar lielu pieredzi galvenās grāmatvedes pozīcijā, meklē darbu kur būtu jauni izaicinājumi un spētu sevi pierādīt. Darba pienākumus pilda ar lielu atbildību un spēj dot idejas, redzējumu nākotnes uzlabojumiem.

Tirdzniecības pārstāvis

Komunikabla un mērķtiecīga personība, ar lielu pieredzi tirdzniecības sfērā, meklē stabilu darbu. Izskatīs jaunas darba iespējas Rīgā un tuvākajā apkārtnē.

C/C++ Speciālists

Kandidāts ar labām prezentēšanas prasmēm un 9 gadu C/C++ pieredzi, izskata jaunas darba iespējas, kas ietvers gan programmēšanu, gan iespēju darboties sistēmu analīzē.

Finanšu menedžeris

Komunikabla un pārliecināta personība, ar lielu pieredzi finanšu kontrolē un vadīšanā, meklē darbu ar līdzīgiem pienākumiem, kādi veikti iepriekšējā pieredzē un  ir atvērts jauniem izaicinājumiem.

Vidējā un augstākā līmeņa vadītājs

Tālredzīga, nosvērta, mērķtiecīga personība ar lielu pieredzi vadošajās pozīcijās, meklē darbu ar jauniem izaicinājumiem  un atbilstošu pieredzei. Izskatīs piedāvājumus vadošajās pozīcijās ar iespēju realizēt savas ambīcijas un pielietot uzkrātās zināšanas.

Tirdzniecības/attīstības vadītājs

Mērķtiecīga personība, ar lielu pieredzi tirdzniecības vadībā, meklē stabilu darbu ar stabilu atalgojumu. Izskatīs jaunas darba iespējas visos Latvijas reģionos.

Vidējā / augstākā līmeņa vadītājs, nodaļas / departamenta vadītājs

Diplomātiska un profesionāla personība, ar pieredzi biznesa attīstībā un vadībā, izskata jaunas darba iespējas augošā kompānijā.

Projektu vadītājs

Ļoti atvērta un komunikabla personība, vērsta gan uz skaitļiem, gan cilvēkiem. Šobrīd meklē darbu, kas neizslēdz analītiku, kas vairāk būtu saistīts ar komunikāciju.

Tirdzniecības pārstāvis

Mērķtiecīga un atbildīga personība, ar pieredzi tirdzniecībā un loģistikā, vēlās jaunus izaicinājumus savā karjerā, pielietojot komunikācijas un pārdošanas prasmes.

Uzziniet par jauniem kandidātiem savā e-pastā!

Atzīmējiet, kādi ir Jums nepieciešamie kandidāti un mēs paziņosim, tiklīdz būs jauns kandidāts!


    Uzzini pirmais

    Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

    www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku