Novērtēts kandidāts

Šeit atradīsiet kandidātus, kuri ir savas nozares speciālisti un šobrīd izskata jaunus darba piedāvājumus. Ar šiem kandidātiem mūsu atlases speciālisti ir tikušies un izvērtējuši šo cilvēku profesionālās spējas, kā arī personīgās īpašības.

Ja kādā no šiem kandidātiem saskatāt Jūsu uzņēmuma nākamo darbinieku, droši sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim noorganizēt tikšanos klātienē!

Pārtikas tehnologs

Kandidāts ar pieredzi vienos no lielākajiem gaļas produktu ražotāju uzņēmumiem Latvijā un ārzemēs. Izskata darba piedāvājumus pārtikas tehnologa jaunu produktu izstrādātāja un konsultanta amatos Latvijā un ārpus tās.

Vidējā un augstākā līmeņa vadītājs

Tālredzīga, nosvērta, mērķtiecīga personība ar lielu pieredzi vadošajās pozīcijās, meklē darbu ar jauniem izaicinājumiem  un atbilstošu pieredzei. Izskatīs piedāvājumus vadošajās pozīcijās ar iespēju realizēt savas ambīcijas un pielietot uzkrātās zināšanas.

Tirdzniecības/attīstības vadītājs

Mērķtiecīga personība, ar lielu pieredzi tirdzniecības vadībā, meklē stabilu darbu ar stabilu atalgojumu. Izskatīs jaunas darba iespējas visos Latvijas reģionos.

Vidējā / augstākā līmeņa vadītājs, nodaļas / departamenta vadītājs

Diplomātiska un profesionāla personība, ar pieredzi biznesa attīstībā un vadībā, izskata jaunas darba iespējas augošā kompānijā.

Projektu vadītājs

Ļoti atvērta un komunikabla personība, vērsta gan uz skaitļiem, gan cilvēkiem. Šobrīd meklē darbu, kas neizslēdz analītiku, kas vairāk būtu saistīts ar komunikāciju.

Operational manager, struktūrvienības vadītājs, lielo klientu vadītājs

Komunikabls un mērķtiecīgs kandidāts, ar plašu pieredzi pārdošanā, klientu attiecību vadīšanā un darbinieku vadīšanā, meklē jaunus izaicinājumus lielā un vēlams starptautiskā kompānijā. 

Uzziniet par jauniem kandidātiem savā e-pastā!

Atzīmējiet, kādi ir Jums nepieciešamie kandidāti un mēs paziņosim, tiklīdz būs jauns kandidāts!


    Uzzini pirmais

    Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

    www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku