Darba devējiem

Par ENJOY Recruitment

Personāla atlases uzņēmuma "ENJOY Recruitment" uzdevums ir mērķtiecīgi nodrošināt uzņēmumus ar labākajiem nozaru speciālistiem, piedāvājot profesionālu palīdzību atbilstoši Jūsu nozares specifikai. Lai to nodrošinātu, izmantojam pieredzi un standartus, kas iegūta vairāk kā 10 gadu laikā un garantē labākos jomas profesionāļus, lai atbalstītu klientu biznesa straujāku izaugsmi un konkurētspēju tirgū.


Piedāvātie sadarbības veidi:

Tiešā atlase, jeb Headhunting (uzņemamies garantiju, ka meklētais profesionālis tiks atrasts atbilstošs Jūsu noteiktajiem kritērijiem)

Pilna, jeb klasiskā atlase (Tiekamies ar kandidātiem, kuri ir izrādījuši proaktivitāti un veicam pilnu to novērtēšanu un iepazīstināšanu ar potenciālo darba vietu. Jūs tiekaties ar atbilstošākajiem no tiem)

Kompaktā personāla atlase (nododam Jūsu rīcībā jau apzinātus kandidātus, kuri izturējuši jau otro atlasi – telefonintervijas + ja esam vienojušies, tad veicam arī dažādus testus - personības analīze, uzmanības un loģikas testi, u.c.)

Ņemot vērā katra klienta biznesa un vakances specifiku, katrs no šiem sadarbības modeļiem tiek pielāgots klienta vajadzībām.

Papildus klientiem piedāvājam arī nestandarta personāla atlases risinājumus, darbinieku novērtēšanu, kā arī konsultācijas par darbienieku atlasi un esošā kolektīva produktivitātes celšanu.

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku