Pakalpojumi

Mērķtiecīga personāla atlase

Šajā atlases veidā mēs mērķtiecīgi meklējam Jums atbilstošu kandidātu kontaktus un sazināmies ar mērķi viņus ieinteresēt Jūsu darba piedāvājumā. Piemērots atlases projektiem, kurā potenciālie kandidāti visticamākais paši darba sludinājumus neskatās.

1. Posms. Sākotnējā uzņēmumu un kandidātu saraksta izveide 

Lai atlasītu visatbilstošākos kandidātus, izmantojam visdažādākās metodes un resursus. Lai līdz Jums nogādātu pašus atbilstošākos kandidātus, mēs neapstājamies pie sludinājumu izvietošanas. Mērķtiecīgas atlases ietvaros mēs veicam kandidātu uzrunāšanu no visdažādākajām datu bāzēm un sociālajiem tīkliem, kā arī tieša kandidātu uzrunāšana no līdzīga profila uzņēmumiem.

2. Posms. Sākotnējās pārrunas (telefoniski) 

Sazināmies un apspriežam konkrēto amata pozīciju, kā arī vispārēji novērtējam kandidātu kompetences un motivāciju. 

3. Posms. Kompetenču intervijas ar kandidātiem un papildus informācijas iegūšana

Mēs tiekamies ar atbilstošākajiem un motivētākajiem kandidātiem, lai klātienē daudz detalizētāk novērtētu viņu profesionālās kompetences, sasniegumus un personības īpašības (ar DISC personības uzvedības noteikšanas sistēmu, lai darbinieks iekļautos labi uzņēmumā). Tiek veikta arī potenciālo kandidātu atsauksmju pārbaude. Mēs sagatavojam niansētu kandidātu profilu – aprakstu, kurā ietverta intervijās iegūtā informācija un atsauksmes no iepriekšējām darba vietām, klientiem un citiem informatoriem.

4. Posms. 3-5 labāko kandidātu profilu prezentācija 

Mēs prezentējam 3–5 labāko kandidātu profilus (detalizēta informācija par pieredzi, kompetencēm, zināšanām, atsauksmēm, personību un citām niansēm). Tam seko iepazīšanās ar darba devēju klātienē.

5. Posms. Klienta intervijas ar fināla kandidātiem un projekta realizācija 

Tikšanās ar 3–5 kandidātiem, no kuriem darba devējs izvēlas 1–2 kandidātus, par kuriem tiek ievāktas vēl papildus atsauksmes un informācija. Kad tiek izvēlēts atbilstošākais kandidāts, mēs piedalāmies un sniedzam savu atbalstu pārrunās par atalgojumu un citiem nosacījumiem, ja tas ir nepieciešams. Mūsu mērķis ir sniegt klienta un kandidāta sadarbībai atbalstu arī nākotnē, tāpēc mēs turpinām kontaktēties ar abām pusēm arī pēc līguma noslēgšanas un darba uzsākšanas.


Pieteikt konsultāciju par mērķtiecīgo personāla atlasi:

Uzņēmums
Kontaktpersona
Kontakttālrunis
Komentāri

Adrese: Brīvības iela 85 (3. stāvs), Rīga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku