Darba devējiem

Klientu atsauksmes

Personāla atlase - atsauksmes


Mūsu ciešā sadarbība ar uzņēmumiem, lēmumu pieņēmējiem un personāla vadītājiem pastāv kopš kompānijas pirmsākumiem. Mēs saņemam atsauksmes un ņemam vērā kritiku. Tas pastāvīgi ļauj mums izstrādāt jaunus risinājumus klientu vajadzību apmierināšanai.

Tavs viedoklis mums ir svarīgs!

Lūdzu, aizpildiet atsauksmes formu.   

Zemāk varat apskatīt klientu atsauksmes un atzinību par mūsu paveikto darbu. 

„Savstarpējo sadarbību ar Enjoy Recruitment un projektu vadītāju vērtējam ļoti pozitīvi. Kandidāti , ar ko tikāmies projekta ietvaros, bija atbilstoši mūsu prasībām un informācija, ko saņēmām par katru no viņiem, palīdzēja viegli un ērti izvēlēties mums nepieciešamos darbiniekus. Projekta norisi īpaši atviegloja projektu vadītājas atsaucība un ieguldītais darbs, jo papildus pienākumi, ko viņa veica, paātrināja darbinieku atlases un pieņemšanas procesus. Uzskatām, ka šī sadarbība bija vērtīgs ieguldījums, jo pieņēmām darbā vairākus mums piemērotus darbiniekus uz savstarpēji izdevīgiem nosacījumiem. Mēs noteikti rekomendētu Enjoy Recruitment pakalpojumus katram, kurš vēlas atrast savam uzņēmumam atbilstošus speciālistus.”

SIA „Telia Latvija” , administrācijas un finanšu direktors 

„Lai atrastu nepieciešamo programmētāju, izvēlējāmies sadarboties ar „Enjoy Recruitment” un esam pilnībā apmierināti ar projekta rezultātu un iegūto darbinieku. Ņemot vērā esošo tirgus situāciju, sapratām, ka atrast piemērotu kandidātu nebūs viegli, bet „Enjoy Recruitment” izdevās atrast tieši mūsu prasībām atbilstošu darbinieku.”

SIA „Business Instruments” , valdes loceklis 

„(..) Vērtējot savstarpējo sadarbību ar Enjoy Recruitment, vēlētos uzsvērt to, ka uzņēmumā ir pozitīvi un pretimnākoši darbinieki. Projekta ietvaros ievērojām arī to, ka darbinieki ir profesionāli un atbildīgi cilvēki, kas sev uzticētos pienākumus izpilda ļoti korekti. Saprasties ar projektu vadītāju bija ļoti vieglu; visa informācija, kas tika iegūta projekta ietvaros, bija pietiekošā daudzumā, un visi apraksti par kandidātiem bija diezgan plaši. Savstarpējo sadarbību vērtējam pozitīvi, un novēlam veiksmi turpmākajā darbībā.”

SIA „BTSC” , Mārketinga speciāliste

„(..) Bija ļoti viegli saprasties ar projektu vadītāju, tiešām profesionāla attieksme un zināšanas IT sektora darba tirgus tendencēs. Īpaši novērtējam pielikumu katram CV, kurā bija norādītas pirmajā intervijas laikā fiksētās piezīmes par kandidātu, kas sniedza priekšstatu, vai kandidāts ir atbilstošs ne tikai pēc profesionālo spēju kopuma, bet arī DPA kultūrai.”

SIA „DPA” , personāla speciāliste

„Mūsu sadarbību ar „Enjoy Recruitment”  vērtējam kā izcilu, jutām lielu atsaucību no šīs kompānijas puses. Bija viegli sadarboties un komunicēt ar projektu vadītāju, kā arī projektu vadītāja sniegtā informācija, apkopojot testu, intervijas aprakstu un darba pieredzi,  palīdzēja izvērtēt atbilstošākos kandidātus. Ar uzņēmumu „Enjoy Recruitment” mums ir ilgstoša sadarbība un turpinām sadarboties vēl joprojām. Šīs sadarbības rezultātā esam ieguvuši lielisku darbinieku (tieši šobrīd plānojam viņam izsniegt prēmiju par labiem darba rezultātiem). Rekomendējam „Enjoy Recruitment” kompānijas pakalpojumus citām kompānijām.”

SIA Tilde , Personāla direktors  

„Mūs patīkami pārsteidza firmas SIA Enjoy Recruitment profesionālā pieeja personāla atlases procesam, neviltotā atbildības sajūta par veicamo darbu un tā rezultātu. Iesakām SIA Enjoy Recruitment - profesionāļi personāla atlases jomā!”

SIA”Rolands Moisejs”

Esam ļoti apmierināti un gandarīti par viņu profesionalitāti, operativitāti, izpratni un spēju iedziļināties mūsu prasībās. Vissirsnīgākie vārdi projektu vadītājam un priekšsēdētājai, kuru aizrautība un darba prieks sniedz ierosmes sadarbībai.”


Allied Irish Banks, p.l.c. Latvijas filiāle

„SIA Sergel kopš 2008. Gada veiksmīgi sadarbojas ar personāla atlases kompāniju ENJOY Recruitment SIA. (..) personāla atlases darba grupa ir parādījusi spēju operatīvi un profesionāli darboties pasūtītajā uzdevumā, nezaudējot kvalitāti.”

SIA Sergel , valdes priekšsēdētājs 

„Ar sadarbību esam ļoti apmierināti, jo pateicoties kompānijas valdes priekšsēdētājas atsaucībai, izpratnei un ātrajai reaģēšanai uz mūsu problēmām, ļoti īsā laikā tika sasniegts vēlamais rezultāts. Katrā no projektiem bija savas specifiskās prasības, līdz ar to bija jāatrod atšķirīgs risinājums, ar kuru kompānija „ENJOY Recruitment” veiksmīgi tika galā.”

SIA Volvo Truck Latvia, personāla vadītāja

„Kā kompānijas Digital Mind AS pārstāvis varu teikt, ka bijām ļoti patīkami pārsteigti par ENJOY Recruitment SIA ātro un kvalitatīvo pakalpojumu sniegšanu. Nedēļas laikā no trim piedāvātajiem kandidātiem mūsu prasībām atbilstoši izrādījās veseli divi (..)”

Digital Mind AS, valdes priekšsēdētājs

„(..) SIA „Dodo hotels” vārdā vēlos izteikt pateicību ar mūsu veiksmīgo sadarbību personāla atlases jomā, par mūsu vajadzībām atbilstošas kandidatūras operatīvu atlasi. Sadarbība ar „ENJOY Recruitment” noritēja ļoti veiksmīgi, kā rezultātā mūsu komanda ir ieguvusi profesionālu darbinieku”

SIA Dodo hotels, direktore

„Esmu pamierināta un gandarīta par viņu profesionalitāti, operativitāti un spēju iedziļināties mūsu prasībās, ievērojot norunātos laika termiņus. Apsveicami ir arī tas, ka atlases speciālisti regulāri uztur kontaktus, kas pierāda neviltotu interesi un rūpes par darbu un rezultātiem.”

SIA EMCM Baltic, valdes locekle

„(..) Esam gandarīti par kopīgā sadarbībā iegūto rezultātu un jauno mūsuuzņēmuma darbinieku. Bijām ļoti apmierināti, ka nepieciešamais kandidāts tika atrasts īsā laika persiodā un atbilda mūsu nosacījumiem. Liels paldies SIA ENJOY Recruitment personāla atlases komandai, kā arī rekomendējam šo personāla atlases uzņēmumu, kā kompetentu sadarbības partneri!”

ITAB BALTIC SIA, biroja vadītāja

„ENJOY Recruitment SIA (atlases speciāliste) ir ļoti precīzi uzklausījusi prasības un operatīvi piedāvājusi iespējamos kandidātus. Vienmēr ir bijusi laipna, atsaucīga un profesionāla savā nozarē, regulāri uztur kontaktus ar Karlos Motors SIA Personāla atlases darbiniekiem. Projektu menedžere regulāri apspriež ar mūsu personāla atlases speciālisti pieņemto kandidātu atbilstību ieņemamam amatam un jaunu vakanču iespējamību.”

„Karlo Motors” SIA, valdes priekšsēdētājs

„Vēlamies izteikt pateicību par sadarbību un atzīmēt, ka mēs atzinīgi novērtējam Jūsu uzņēmuma profesionalitāti un sniegtā pakalpojuma kvalitāti. (..) Tāpat vēlamies atzimēt Jūsu uzņēmuma darbinieku profesionālo kompetenci un labvēlīgo attieksmi pret mums kā klientiem un ceram uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk.”

SIA „LIDO”, viceprezidents, prokūrists

„SIA „LUXOBALTIC” sadarbību ar SIA „Enjoy Recruitment” vērtē kā ļoti profesionālu un kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu personāla atlasē. Mūsu prasības bija specifiskas Latvijas darba tirgū, neskatoties uz to kompānija īsā laika periodā spēja piesaistīt mūsu prasībām atbilstošus kandidātus.”

SIA „LUXOBALTIC”, klientu servisa vadītājs

„Mēs augsti vērtējam uzņēmuma darbinieku operativitāti, spēju iedziļināties un izprast mūsu vēlmes, neviltotu ieinteresētību un teicamu kvalitāti darba izpildē! Iesakām Enjoy Recruitment kā ātru, profesionālu un uzticamu partneri personāla atlasē!”

SIA „Magnum Vetreinārija”, valdes priekšsēdētāja

„SIA Enjoy Recruitment pārstāvis ļoti precīzi uztvēra to, kāds kandidāts mums ir visatbilstošākais un spēja piedāvāt šādu kandidātu, kas veiksmīgi izturējis pārbaudes laiku un turpina darbu mūsu uzņēmumā. Ņemot vērā personāla atlases kompānijas profesionalitāti piemērotākā kandidāta atlasē ātrā laika periodā un viennozīmīgi personīgo attieksmi pret klientu, vēlamies izcelt SIA Enjoy Recruitment kā uz rezultātu orientētu sadarbības partneri.”

SIA DB  Schenker, personālvadības speciāliste 

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku