Par mums

Par uzņēmumu

Mēs - ENJOY Recruitment Latvia esam viens no vadošajiem personāla atlases uzņēmumiem Latvijā. Darbojamies jau kopš 2007. gada un šajā laika periodā esam uzkrājuši pieredzi, kas mums ļauj kvalitatīvi izpildīt jebkuras sarežģītības un specifikas personāla atlases projektus. Tomēr pie esošajiem rezultātiem neapstājamies un turpinām pilveidoties un attīstīties, lai labākie speciālisti nonāktu pie labākajiem darba devējiem!

Mūsu misija:

Personāla atlases uzņēmuma "ENJOY Recruitment" uzdevums ir mērķtiecīgi  nodrošināt uzņēmumus ar labākajiem nozaru speciālistiem, piedāvājot profesionālu palīdzību atbilstoši nozares specifikai un ar kvalitatīvu sniegumu, izmantojot vienotus atlases standartus, atlasīt labākos jomas profesionāļus, lai nodrošinātu klientu biznesa straujāku izaugsmi un konkurētspēju tirgū.

Mūsu vērtības:

Profesionalitāte 

Ilgtermiņa efektivitāte

Attīstība

Proaktivitāte

Atklātība

Komanda

<  Atpakaļ

Ar e-pastu

Reģistrācija

Aizmirsu paroli

Ierakstiet savu lietotājvārdu, un jaunā parole tiks nosūtīta uz Jūsu e-pastu, ar kuru reģistrējāties.

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku