Novērtēts kandidāts

Šeit atradīsiet kandidātus, kuri ir savas nozares speciālisti un šobrīd izskata jaunus darba piedāvājumus. Ar šiem kandidātiem mūsu atlases speciālisti ir tikušies un izvērtējuši šo cilvēku profesionālās spējas, kā arī personīgās īpašības.

Ja kādā no šiem kandidātiem saskatāt Jūsu uzņēmuma nākamo darbinieku, droši sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim noorganizēt tikšanos klātienē!

C/C++ Speciālists

Kandidāts ar labām prezentēšanas prasmēm un 9 gadu C/C++ pieredzi, izskata jaunas darba iespējas, kas ietvers gan programmēšanu, gan iespēju darboties sistēmu analīzē.

PHP/C++ Programmētājs

Komunikabla un uz rezultātu orientēta personība, ar pieredzi IT nodaļas vadīšanā un dažādu projektu izstrādē, izskata jaunas darba iespējas IT vadītāja, PHP mid vai C++ mid programmētāja pozīcijās.

PHP Programmētājs

Komunikabla personība, ar pieredzi dažādu projektu izstrādē un vēlmi attīstīties, strādājot Foto un Video izstrādē.

.Net Programmētājs

Personība ar izteiktu analītisko domāšanu un orientēta uz problēmu risināšanu, izskata jaunas darba iespējas ar .Net / C#.

Senior Software Engineering analyst

Augsta līmeņa, Oracle pārzinoša personība, ar ļoti labām komunikācijas prasmēm, labprāt darbotos kā Oracle tehniskais konsultants.

Uzziniet par jauniem kandidātiem savā e-pastā!

Atzīmējiet, kādi ir Jums nepieciešamie kandidāti un mēs paziņosim, tiklīdz būs jauns kandidāts!


    Uzzini pirmais

    Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

    www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku