Par uzņēmumu

Par uzņēmumu

Par uzņēmumu:

Mēs - ENJOY Recruitment Latvia - esam viens no vadošajiem personāla atlases uzņēmumiem Latvijā. Darbojamies jau kopš 2007. gada un šajā laika periodā esam uzkrājuši pieredzi, kas mums ļauj kvalitatīvi izpildīt jebkuras sarežģītības un specifikas personāla atlases projektus. Tomēr pie esošajiem rezultātiem neapstājamies un turpinām pilnveidoties un attīstīties, lai labākie speciālisti nonāktu pie labākajiem darba devējiem!

Mūsu misija:

Personāla atlases uzņēmuma "ENJOY Recruitment" uzdevums ir mērķtiecīgi  nodrošināt uzņēmumus ar labākajiem nozaru speciālistiem, piedāvājot profesionālu palīdzību atbilstoši nozares specifikai un ar kvalitatīvu sniegumu, izmantojot vienotus atlases standartus, atlasīt labākos jomas profesionāļus, lai nodrošinātu klientu biznesa straujāku izaugsmi un konkurētspēju tirgū. To nodrošinām personāla atlases procesa laikā, kurā noskaidrojam katras kompānijas kultūru un vērtības, lai klienta un kandidāta sadarbība būtu ilgstoša un patīkama. Izvērtējot katra darba specifiku un vajadzības, piedāvājam vispiemērotākos kandidātus, lai veicinātu katra uzņēmuma izaugsmi un attīstību. Veicam kandidātu kompetences un veiktspējas analīzi, tādējādi nodrošinot vispiemērotākos speciālistus katram personāla atlases projektam. “ENJOY Recruitment”pakalpojumi ietver arī konsultācijas uzņēmumiem par aktuālo tirgus situāciju un profesijas tendences, kas iekļauj gan atalgojuma līmeni, gan citus motivatorus. Izvērtējot katru klientu, izmantojam vispiemērotāko personāla atlases veidu, lai nodrošinātu vispiemērotāko darbinieku atrašanu. 

Mūsu vērtības:

Profesionalitāte. Caur komunikāciju izprotam mūsu klientus un kandidātus gan klausoties, gan uzdodot jautājumus. Esam orientēti uz kvalitatīvu un profesionālu rezultātu. Ievērojam ētikas principus un izturamies ar cieņu pret saviem klientiem un kandidātiem, tādējādi augstu vērtējot savstarpēju uzticēšanos personāla atlases procesa laikā.

Ilgtermiņa efektivitāte. Mēs cienām savus kolēģus, klientus un kandidātus, tādēļ novērtējam  laika plānošanu un efektīvu komunikāciju, nodrošinot ilgtermiņa efektivitāti.

Attīstība. Attīstāmies un mācāmies, lai sasniegtu augstu kvalitāti un sasniegtu teicamus rezultātus, dalāmies ar zināšanām un dodam padomus, kad tie nepieciešami. 

Proaktivitāte. Mēs meklējam risinājumus sarežģītiem un specifiskiem personāla atlases projektiem. Piedāvājam dažādus risinājumus jebkurai problēmai un speram pirmo soli, lai tos atrisinātu.

Atklātība. Esam godīgi un atklāti pret visiem personāla atlases procesā iesaistītajiem. Risinām arī nepatīkamus jautājumus un efektīvi komunicējam, lai sadarbības process būtu savstarpēji patīkams.

Komanda. Mēs augstu vērtējam darbu komandā, jo ar komandas darbu varam sasniegt vairāk. Komandā attīstām uzņēmumu un palīdzam klientiem atrast vispiemērotākos kandidātus, daloties ar pieredzi un padomu.


Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku