Kandidātu atsauksmes

Kandidātu atsauksmes

Personāla atlases kompānija ENJOY Recruitment Latvia ir kandidātu novērtēta atlases kompānija


Šeit varat iepazīties ar kandidātu atsauksmēm un pieredzi sadarbojoties ar personāla atlases kompāniju ENJOY Recruitment Latvia. Kandidāti,  kuriem esam palīdzējuši atrast darbu mūsu klientu uzņēmumos, ir mūsu kompānijas vērtība. 

Ja arī tu vēlies izteikt atsauksmi vai komentārus,   tad zini, ka tas būs vērtīgs ieguldījums mūsu turpmākajā darbā.

"Motivējoša un personiska attieksme no ENJOY Recruitment Latvia darbiniekiem. par profesionālu attieksmi liecina arī fakts, ka salīdzinot ar citiem rekrutēšanas uzņēmumiem, ENJOY Recruitment Latvia tika veikta arī kandidāta personības analīze."

Ernst & Young Baltic SIA, nodokļu konsultants 

"Es gribu Jums pateikties par jauko attieksmi, bija ļoti patīkami ar Jums sadarboties. Man ļoti patika kā tika organizēta intervija. Paldies arī par to, ka atbildi un turpmākos norādījumus sniedzāt ātri. Paldies arī Jums personīgi par informāciju, ko sniedzāt man, tā bija noderīga."

Ernst & Young, jaunākais nodokļu konsultants

"Vēlos izteikt savu pateicību par Jūsu atsaucību un profesionalitāti, ar kuru es saskāros sadarbojoties ar jūsu firmu. Pateicoties Jums jaunās darba vietas meklēšanas process man deva tikai pozitīvu un lietderīgu pieredzi, kas ir ļoti liels ieguvums un noderēs arī nākotnē."

Industry Partner Limited, Engineer Project Manager

"Uzņēmumā strādā laipni, profesionāli, atsaucīgi darbinieki ( par to spriežu no sadarbības ar Katerinu Novicku). Sadarbība vērtējama augstā līmenī - kompetence, atsaucība bija jūtama sadarbībā. Uzņēmums noteikti atstāja tikai pozitīvu iespaidu. Paldies par ieguldītu darbu. Lai veicas arī turpmāk."

Ernst & Young Baltic SIA, Nodokļu konsultante

"Personāla atlases intervija noritēja pavisam nepiespiestā gaisotnē un tas priecē. Tiku informēta par procesu, rezultātiem un interesi no Enjoy Recruitment puses par tālākajām gaitām! Paldies!"

Swedbank AS, Klientu apkalpošanas speciāliste

"Patika draudzīgā attieksme pret mani, un individuāla pieeja, kas palīdzēja sajusties vienlīdz labi un atbilstošā līmenī, pat gadījumā ja nebūtu saņēmusi tālāku darba piedāvājumu. Sajutos aprūpēta un uzmanīta visa pārrunu procesa laikā, kas man lika sajusties patiešām svarīgai un pamanītai."

Swedbank AS, Klientu apkalpošanas speciāliste

"Paldies par profesionāli organizēto darba interviju. Šādas intervijas palīdz pašam objektīvi novērtēt savas zināšanas, spējas, praktiskās iemaņas un darba pieredzi, kā arī vēlreiz izvērtēt izvēlētās darba vakances atbilstību. Nepiespiestā gaisotne darba intervijas laikā pozitīvi uzlādē un iedrošina, kas ļoti nepieciešams darba meklētājiem. Veiksmi jūsu talākajā darbībā!"

Swedbank AS, Klientu apkalpošanas speciāliste

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku