Vakances

Nekustamā īpašuma pārvaldnieks

Enjoy Recruitment Klients Latvija, Rīga
Pārējās vakances Ievietoja: 16.02.2024.

Enjoy Recruitment klients ir uzņēmums ar vairāk kā 20 gadu pieredzi dzīvojamo un komercobjektu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas pakalpojumu jomā Latvijas pilsētās un reģionos. Klientu ērtībām apkalpošanas centrs strādā 24h diennaktī, bet ar pašapkalpošanās portāla un mobilās aplikācijas palīdzību katrs klients var ērti un vienkārši risināt ar savu īpašumu saistītos jautājumus jebkurā laikā un vietā.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Darba laiks: Pilna laika

Alga: līdz 2000 EUR/mēnesī

Prasītā pieredze: no 1 gads

CV ar norādi „Nekustamā īpašuma pārvaldnieks ” lūdzam sūtīt uz e-pastu anete@enjoyrecruitment.lv

Piesakies vakancei
Adrese: Brīvības iela 85 (3. stāvs), Rīga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013

Uzzini pirmais