Vakances

A2P SMS Lielo Klientu kontu menedžeris

Enjoy Recruitment Klients Latvija
Pārdošana & Mārketings Ievietoja: 31.01.2022.

Mūsu klients ir ar vairāk kā 8 gadu pieredzi telekomunikāciju biznesā, ar specializētu komandu no izstrādātājiem un klientu atbalsta, kā arī ar zemāko iespējamo cenu tiešajiem operatoriem: Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Ukrainā, Krievijā, Azerbaidžānā un Zviedrijā. Mēs esam iekarojuši tirgu, lai jums tas nebūtu jādara. Mūsu prioritāte ir datu drošība un piegādes laiks, un mēs pārliecinamies, lai nodrošinātu labāko un vienkāršāko iespējo pieredzi.

Prasības

Pienākumi

Piedāvājam

Darba laiks: Pilna laika

Alga: no 2550 EUR/mēnesī

Prasītā pieredze: no 3 gadi

Lūdzu, sūtīt e-pastu ar norādi "A2P SMS Lielo Klientu kontu menedžeri" uz ilze@enjoyrecruitment.lv

NB! Sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem

Piesakies vakancei
Adrese: Brīvības iela 85 (3. stāvs), Rīga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013

Uzzini pirmais