Vakances

Tirdzniecības pārstāvis

SIA "Schenker" Latvija
Pārdošana & Mārketings Ievietoja: 27.08.2019.

Schenker ir viens no vadošajiem pasaules loģistikas pakalpojumu sniedzējiem, kurš piedāvā starptautiskus sauszemes, jūras, gaisa un dzelzceļa kravu pārvadājumus, kā arī risinājumus loģistikā kravu piegādei uz jebkuru pasaules punktu. Schenker ir daļa no DB Logistics - transporta un loģistikas virziens Deutsche Bahn AG. Schenker grupas gada apgrozījums sasniedz 30,1 miljardu eiro, tiek nodarbināti 229 200 darbinieki un ir atrodami 1 500 birojos visā pasaulē.Schenker SIA ir viens no vadošiem integrēto loģistikas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Schenker piedāvā daudzveidīgus loģistikas risinājumus, sauszemes, avio un jūras kravu pārvadājumus un muitošanas pakalpojumus. Uzņēmums aicina komandai pievienoties - tirdzniecības pārstāvi.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Darba laiks: Pilna laika

Alga: no 1466 EUR/mēnesī

CV ar norādi „ Tirdzniecības pārstāvis” lūdzam sūtīt uz e-pastu laura@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Piesakies vakancei
Adrese: Brīvības iela 85 (3. stāvs), Rīga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013

Uzzini pirmais