Pakalpojumi

Mērķtiecīgā personāla atlase jeb Headhunting

ENJOY Recruitment Latvia personāla atlase - uz klientu KONKURĒTSPĒJU vērsti personāla piesaistes risinājumi!


  1. HEADHUNTING ATLASES POSMI:

Mērķtiecīgas atlases veikšanā mēs cieši sadarbojamies ar klientu – tāpēc visu projekta norises laiku mēs sniedzam informāciju un atskaites par projekta etapiem un rezultātiem, lai maksimāli nodrošinātu Klientu ar meklēto darbinieku.

Pirms darba uzsākšanas veicam vakances izvērtēšanu un cilvēka darba analīzes sastādīšanu.

1.Posms. Sākotnējā uzņēmumu un kandidātu saraksta izveide 

Izmantojot dažādas datu bāzes un citus informācijas ieguves avotus mēs veicam potenciālo speciālistu identificēšanu un veidojam sākotnējo uzņēmumu un kandidātu sarakstu.

NB! Tā kā kandidātu meklēšana un piesaiste ir visai radošs process, tad lūdzu ņemt vērā, ka pirmie kandidāti var parādīties pat 2 nedēļā, bet kopumā viņu daudzums var palielināties pakāpeniski.

Metodes un resursi, kas tiks izmantoti kandidātu meklēšanā:

·  Kontaktu loka izmantošana un ieteikumi:

  •   *Mūsu darbinieki aktīvi darbojas dažādās domubiedru grupās un specializētajos forumos, kur apgrozās dažāda līmeņa speciālisti, kā arī piedalās semināros un konferencēs;
  •   * Veicot dažāda līmeņa sarežģītības atlases projektus mēs apzināti veidojam kontaktus ar nozares profesionāļiem, kuru ieteikumus izmantojam potenciālo kandidātu apzināšanā.

·  Sava konfidenciālā datubāze un citas publiski pērkamas maksas datubāzes kā www.cv.lv;

·  Specializētus sadarbības partnerus;

·  Sociālie tīkli;

·  Citi avoti (internets, nozaru asociācijas, publikācijas, utt.);

·  Augstskolu un pasniedzēju ieteikumi;

·  Un citi radoši veidi kā tiešais zvans ar stāstu; aktīvo darba meklētāju uzaicināšana uz pārrunām, kuri strādā vai strādāja šādā uzņēmumā, lai izzinātu potenciālos kandidātus uz doto amatu.

2.Posms. Sākotnējās pārrunas (telefoniski)

Sazināmies un apspriežam konkrēto amata pozīciju, kā arī vispārēji novērtējam kandidātu kompetences un motivāciju.

3.Posms.Kompetenču intervijas ar kandidātiem un papildus informācijas iegūšana. 

Mēs tiekamies ar atbilstošākajiem un motivētākajiem kandidātiem, lai klātienē daudz detalizētāk novērtētu viņu profesionālās kompetences, sasniegumus un personības īpašības (ar DISC personības uzvedības noteikšanas sistēmu, lai darbinieks iekļautos labi uzņēmumā). Tiek veikta arī potenciālo kandidātu atsauksmju pārbaude. Mēs sagatavojam niansētu kandidātu profilu – aprakstu, kurā ietverta intervijās iegūtā informācija un atsauksmes no iepriekšējām darba vietām, klientiem un citiem informatoriem.

4.Posms. Labāko kandidātu profilu prezentācija 

Mēs prezentējam 3 - 5 labāko kandidātu profilus (detalizēta informācija par pieredzi, kompetencēm, zināšanām, atsauksmēm, personību un citām niansēm). Tam seko iepazīšanās ar darba devēju klātienē.

5.Posms.Klienta intervijas ar fināla kandidātiem un projekta realizācija

·  Tikšanās ar kandidātiem.

·  Darba devējs izvēlas 1 - 2 kandidātus no intervētajiem, par kuriem tiek ievāktas vēl papildus atsauksmes un informācija

·  Kad tiek izvēlēts atbilstošākais kandidāts, mēs piedalāmies un sniedzam savu atbalstu pārrunās par atalgojumu un citiem nosacījumiem.

·  Mūsu mērķis ir sniegt klienta un kandidāta sadarbībai atbalstu arī nākotnē, tāpēc mēs turpinām kontaktēties ar abām pusēm arī pēc līguma noslēgšanas un darba uzsākšanas.

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku