Pildīt DISC Testu

NORĀDĪJUMI: 

Jums 24 reizes būs jāveic izvēle starp 4 (četriem) īpašību aprakstošiem vārdiem. Jūsu uzdevums ir izlasīt četrus īpašības vārdus un dot spontānu atbildi. To īpašības vārdu, kas jūs vislabāk raksturo esošajā vai pēdējā darba vietā, kur strādājāt vismaz 6 mēnešus, atzīmējiet ar paceltu īkšķi (zaļā krāsā), bet otru, kas jūs raksturo vismazāk darba vietā - ar nolaistu īkšķi (sarkanā krāsā). Ja Jums nav bijusi vismaz 6 mēnešu darba pieredze, aizpildiet formu, domājot par sevi kāds Jūs esat skolā/augstskolā. 

IEGAUMĒJIET: 

1. Šī analīze nav tests. Nav ne “pareizu”, ne “nepareizu” atbilžu. 

2. Anketa jāaizpilda vienatnē, bez pārtraukuma. 

3. Aizpildot anketu, domājiet par sevi, kāds Jūs esat esošajā darba vietā; ja Jūs patlaban nestrādājat, tad raksturojiet sevi bijušajā darba vietā! Ja Jūs vispār neesat strādājis, tad atcerieties, kāds Jūs esat mājās. 

4.Lai iegūtu pilnīgu aptauju, anketa jāizpilda 5-8 minūšu laikā.Pirms testa pildīšanas iesakām patrenēties - spiediet šeit.

DISC reģistrācija

Vārds Uzvārds
E-pasts

Adrese: Brīvības iela 85 (3. stāvs), Rīga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013


Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku