Blogs

Vai esi īstajā vietā?

Gadās nodomāt, ka patreizējais darbs nav tā īstā darba vieta, vai arī tas ir pārāk garlaicīgs, depresīvs, nerada prieku, nedod vēlamos rezultātus. Ar šo sajūtu var dzīvot mēnešiem un gadiem, bet varbūt ir drosmīgi jānolemj sākt jaunu ceļu. Kas ir tie simptomi, kuri vedina domāt, ka visdrīzāk patreizējā nav īstā darba vieta?

Vispirms tas ir nogurums, depresīvs noskaņojums, depresija un slimības. Darbs zināmā veidā ir partneris - ja tu nemīli viņu, nemīlēs viņš arī tevi. Iepriekš minētās sajūtas norāda, ka attiecības ar darbu ir sliktas un neveselīgas, un ķermenis runā, kad lūpas noklusē, ka šis darbs nav domats tev. Protams, zināms nogurums ir katra darba ikdiena, bet ja nogurumu konstanti pavada depresīvs noskaņojums un pat slimības, tad varbūt ir pienācis īstais laiks padomāt, ko darīt tālāk savā profesionālajā dzīvē un savas garīgās un fiziskās veselības uzlabošanai.
Otrs simptoms, ka darbs ir jāmaina, ir tas, ka tev riebjas tas, ko dari un nekas neizdodas. Varbūt dažreiz tomēr izdodas paveikt visu lieliski, bet svarīgākais ir tas, kā tajā brīdī jūtamies. Ja šie mazie un lielie pienākumi un darbi riebjas, tad jāmeklē kaut kas, kas, ja nedara līdz galam laimīgu, tad tomēr vismaz neliek ciest.
Jāatgādina, ka atalgojums nav tik būtisks, kā labs darbs, jo nauda nedara laimīgu, kaut gan jāatzīst, ka nauda noveļ no pleciem daļu rūpju. Ja atalgojums motivē veikt pat nevēlamu darbu, tad varbūt var turpināt. Taču, ja esi gatavs riskēt ar atalgojumu un sākt no nulles, tad ir laiks rīkoties un doties jaunā virzienā!  
Ja darba vietā sasniegtā veiksme nerada laimes sajūtu, tas ir vēl viens simptoms, kas norāda uz to, ka šis darbs nav radīts tev. Varbūt esi cīnījies, lai sasniegtu mērķi, bet tomēr nav nekāda gandarījuma? Apstājies un padomā!
Tāpat apsver iespēju mainīt darbu, ja jūti, ka savas spējas vari pielietot daudz pilnvērtīgāk, ja apzinies, ka līdz šim neesi sasniedzis to, ko vēlies, ja neesi ieguldījis savā darbā labāko, kas tevī ir.

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku