Blogs

Starptautisks uzņēmējdarbības forums Liepājā

13. novembrī Liepājā notiks starptautisks uzņēmējdarbības forums, ko organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi. Forums notiks Liepājas Olimpiskajā centrā.

Foruma atklāšana plānota plkst. 10. Foruma gaitā plānotas paneļdiskusijas un individuālas tikšanās. Foruma atklāšanā dalībniekus uzrunās Valsts prezidents Andris Bērziņš, Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks un LIAA direktors Andris Ozols. Atklāšanas laikā klātesošajiem tiks piedāvātas prezentācijas par Latviju un Liepāju.

Pēc tam sekos paneļdiskusijas, kurās piedalīsies gan Latvijas uzņēmumu, gan ārvalstu investoru pārstāvji. Paneļdiskusiju galvenās tēmas būs: "Pilsētu mārketings un to nākotne tuvākajos 20 gados"; „Metālapstrādes, mašīnbūves un elektronikas nozares”; “Transporta, loģistikas un sakaru nozares sniegtās iespējas reģionā”; "Biznesa iespējas ražošanas un transporta industrijas uzņēmumiem"; "Tūrisma un veselības biznesa iespējas Liepājā".

Foruma dalībniekiem būs iespēja tikties ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem 13 valstīs (Baltkrievijā, Dānijā, Francijā, Krievijā, Ķīnā, Lielbritānijā, Lietuvā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Ukrainā, Vācijā, Zviedrijā). Foruma programma ietvers arī tīklošanos un kontaktu dibinašanas iespējas ar pārstāvjiem no ārvalstu un vietājiem uzņēmumiem.

Starptautiskajā uzņēmējdarbības forumā piedalīsies ārvalstu un vietējie eksperti un uzņēmēji, kas dibinās kontaktus, pārrunās paplašināšanās iespējas ārvalstu tirgos un dalīsies pieredzē, kā sekmīgi darboties Liepājā.

Pasākumā tiks nodrošināts tulkojums uz latviešu valodu.

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku