Blogs

Par biznesa un eksporta iespējām Austrijā

Šā gada 13.martā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra aicina uzņēmējus piedalīties seminārā “Austrija – biznesa galamērķis Eiropas sirdī”.

Semināra mērķis ir iepazīstināt interesentus ar Austrijas tirgus īpatnībām un attīstības tendencēm, sniegt derīgus padomus tiem, kas plāno uzņēmējdarbības aktivitātes Austrijā, kā arī informēt par plānoto Valsts prezidenta un Latvijas uzņēmēju delegācijas vizīti Austrijā, kas notiks no 8. līdz 9.aprīlim.

Seminārā interesentus uzrunās Austrijas vēstniecības Rīgā komercpadomnieks Hervigs Palfingers, zvērinātu advokātu biroja “VARUL” jurists Matiass Štromeijers un Ārlietu ministrijas Eiropas departamenta direktore Ilze Rūse.

Klātesošie varēs uzzināt par uzņēmējdarbības vidi un biznesa iespējām Austrijā, Austrijas likumdošanas un nodokļu sistēmas īpatnībām, kā arī darījumu saskarsmes kultūru šai valstī. Būs arī iespēja dzirdēt Latvijas uzņēmēja pieredzes stāstu. Seminārs notiks latviešu un angļu valodā. Papildu informācija: www.liaa.gov.lv.

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku