Blogs

Magnetic Latvia 2015

Maija nogalē Spīķeru koncertzālē un viesnīcā “Radisson Blu Daugava Hotel”, Rīgā, norisināsies eksporta forums “Magnetic Latvia 2015”. Vēl ir iespējams pietiekt tajā dalību, jo rīt, 21.maijā, ir pēdējā diena, kad forumam var pieteikties.

Foruma pirmajā dienā, 28. maijā, Spīķeru koncertzālē ārvalstu eksperti stāstīs par networking nozīmi biznesa veidošanā un eksporta attīstīšanā, Latvijas pārstāvji ārvalstīs sniegs praktiskus padomus lielo tirgu apgūšanā un pieredzējuši eksportētāji atklās tālo tirgu specifiku. Foruma laikā tiks prezentēta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) izveidotā eksporta pakalpojumu platforma “Magnetic Latvia” valsts eksportējošo uzņēmumu spēcināšanai.

Networking Coaching Academy dibinātājs un vadītājs, networking, biznesa attiecību un reputācijas veidošanas speciālists, un bestselleru autors no Lielbritānijas Robs Brauns (Rob Brown), kā arī “Business Network International” reģionālais direktors Lietuvā Nerijs Lungis (Nerijus Lungys)stāstīs, kā panākt biznesa izaugsmi ar networking palīdzību un stāstīs par efektīva networking priekšnosacījumiem.

Praktiskus padomus lielo tirgu apgūšanā sniegs LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītāji Helmuts Salnājs (Vācija), Inese Šuļžanoka (Polija), Solvita Gulbe (Francija), Ieva Jākobsone-Bellomi (Ķīna) un Latvijas vēstniecības Apvienotajos Arābu Emirātos vadītājs Rūdolfs Brēmanis. Dienas noslēgumā uzņēmēji dalīsies eksporta pieredzē tālos tirgos.

Nākamajā dienā notiks kontaktbirža, kuras laikā uzņēmēji varēs tikties ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras ārvalstu pārstāvniecību vadītājiem, kas sniegs konsultācijas, noderīgus padomus par eksoprta iespējām un kontaktus Baltkrievijā, Dānijā, Francijā, Itālijā, Japānā, Kazahstānā, Krievijā, Ķīnā (Pekinā un Šanhajā), Lielbritānijā, Lietuvā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Singapūrā, Somijā, Ukrainā, Vācijā un Zviedrijā.

Papildu informācija un pieteikšanās pasākumam: www.liaa.gov.lv

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku