Blogs

Lapzemes Santa Klausa bankrots!

Santa Klausa birojs Somijā, kas atrodas pilsētā Rovaniemi, Lapzemē un ko katru gadu apmeklēja vairāk kā 300000 viesu no visas pasaules, pasludinājis bankrotu. Līdz šim, pateicoties Santa Klausa popularitātei, ik gadu birojs nopelnīja aptuveni 2 milj. eiro, taču izrādās, ka birojs nav nomaksājis nodokļus 200000 eiro apmērā. Santa Klausa birojā strādā 20 cilvēki, kuri varētu zaudēt darbu, ja parāds netiks nomaksāts.

Sākumā tika novērots tūristu skaita kritums no Grieķijas, tad Spānijas, Itālijas, Portugāles, pēc kāda laika – arī Krievijas. Taču Somijas biroja direktors Jarmo Kariniemi visvairāk vaino Krievijas tūristus, kuri visbiežāk bija sastopami Santa Klausa ciematā. Tam visam par iemeslu tiek minēta tagadējā situācija Krievijā – tiklīdz Ukrainas un Krievijas attiecības kļuva arvien sarežģītākas, tūristu skaits ievērojami samazinājās.

Pozitīvi ir tas, ka tūristus no Krievijas nomainījuši tūristi no Japānas, kā arī - Rovaniemi Reģiona Attīstības aģentūras vadītājs solījis, ka netiks pieļauta situācija, kurā Lapzemē nebūtu Santa Klauss – tiek solīts, ka visas ierastās atrakcijas un tradīcijas šajā vietā tiks turpinātas.

Pats J. Kariniemi uzskata, ka pilnībā ir iespējams glābt šo biroju, jo ir vēl viena nedēļa, lai atrastu risinājumu, kā savākt vēl iztrūkstošo naudu (tiek apgalvots, ka puse no nepieciešamās naudas jau ir savākta).

Avots: http://www.channelnewsasia.com/news/world/santa-claus-files-for/2064352.html

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku