Blogs

Labākās darbavietas Eiropā

Great place to work Institūts (Labāko darba vietu institūts) apkopojis sarakstu ar uzņēmumiem, kuros strādāt ir vislabāk. Tas nozīmē, ka šajos uzņēmumos ir godīgs un taisnīgs menedžments, veselīga un stimulējoša darba vide, kā arī darbinieki, kas uzticas saviem priekšniekiem un kuriem patīk darīt to, ko viņi dara.

Eiropā tādi ir 100 uzņēmumi. 25 no tiem ir starptautiski, 25 lieli uzņēmumi un 50 mazi un vidējie uzņēmumi.

13.ikgadējais labāko Eiropas darba vietu saraksts ir izveidots, analizējot uzticības līmeni, lepnumu un solidaritāti vairāk nekā 2300 Eiropas organizācijās, kurās kopā strādā vairāk nekā pusmiljons padoto.

Saskaņā ar apkopotajiem datiem, labākais starptautiskais uzņēmums Eiropā ir bijis “NetApp”, kas darbojas informācijas tehnoloģiju jomā. Tajā stādā vairāk nekā 1600 cilvēki, un uzņēmums atzīts par labāko darba vietu tādās valstīs, kā Francijā, Vācijā, Nīderlandē, Šveicē un Apvienotajā Karalistē. Otrajā vietā ierindojas “Emc” ar vairāk nekā 7700 darbiniekiem 13 Eiropas valstīs un ražošanas kompānija “W.L.Gore&Associates” ar ražotnēm Francijā, Vācijā, Spānijā, Apvienotajā Karalistē un Itālijā.

Lielo uzņēmumu sarakstā pirmajā vietā ir franču uzņēmums “Davidson Consulting” ar vairāk nekā 500 darbiniekiem. Otrajā un trešajā vietā ierindojušās divas beļģu kompānijas - “Torfs”, kas nodarbojas ar pārdošanu, un personāla atlases, kā arī profesionālo pakalpojumu kompānija “Accent Jobs”. Šajā sarakstā pārsvarā var atrast Centrāleiropas un Ziemeļeiropas uzņēmumus. Izņēmums ir portugāļu tehnoloģiju konsultāciju uzņēmums “Roff”, grieķu lielveikals “Diamantis Masoutis” un spāņu veselības apdrošināšanas kompānija “Dgv”. 

Trešais ir mazo (no 50 līdz 500 darbinieki) uzņēmumu saraksts, kas ir labākie Eiropā. Saraksta priekšgalā ir skandināvi. Pirmajā vietā zveidru informāciju tehnoloģiju uzņēmums “Cygni”. Arī otrajā vietā ir zviedri – profesionālo risinājumu kompānija “Key Solutions”. Trešajā vietā ierindojas somu programmatūru risinājumu uzņēmums “Vincit”.

Kopumā šajā sarakstā visvairāk sastopami ir zviedru uzņēmumi. Kopumā tie ir 9. Ar septiņiem uzņēmumiem sarakstā ietilpst Dānija un Īrija. Kopumā izrādās, ka vislabākie apstākļi ir informācijas tehnoloģiju uzņēmumos. Tie sarakstā ir 25.

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku