Blogs

Kurš sporto, tam vieglāk atrast darbu?

Šis sauklis šķiet neticams, bet kādā pētījumā tomēr atklāta saistība starp sportiskām aktivitātēm un iespējām atrast darbu. Sports ir viens no būtiskiem elementiem, lai uzturētu ķermeni labā formā, un tas ir arī viens no veselīga dzīvesveida elementiem. Tomēr pētnieki secinājuši, ka sportiskas aktivitātes palīdzot daudz veiksmīgāk atrast darbu.

Zviedrijā, ierakstot savā CV vai arī darba intervijā apgalvojot, ka kandidāts spēlē, piemēram, golfu, ne tikai ir lielākas izredzes tikt uz darba interviju, bet arī par 4% palielinās iespēja konkrēto darbu iegūt. Tiem, kas spēlē futbolu darba iegūšanas iespēja palielinoties par 3%. Vidēji tas nozīmē, ka jebkura sporta veida praktizēšana par 2% palielina iespēju iegūt darbu. Un šī iespēja ir līdzvērtīga tiem kandidātiem, kas apgalvo, ka konkrētajā jomā ir guvuši divu gadu darba pieredzi.
Pētnieki apgalvo, ka zināmā mērā saistība ir loģiska, jo tie, kas nodarbojas ar sportu, ir veselīgāki un enerģiskāki. Turklāt līdz ar to viņiem ir labākas izredzes gūt lielāku atalgojumu.
Pētījuma autori apgalvo, ka iegūtie dati vēl jāturpina pētīt un nevar apgalvot, ka vienmēr pastāv saistība starp sportu un darba iegūšanas iespējām. Tai pat laikā sportot ir vērts arī tāpat vien. Ne tikai lai iegūtu darbu, bet arī savas fiziskās veselības saglabāšanai un uzlabošanai. Tāpēc, lai veicas sportā un lai veiksmīga darba diena!

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku