Blogs

Kā sevi iemācīties reklamēt?

Konkurence darba tirgū pieaug ar katru dienu, tāpēc nepietiek vien ar atbilstošu pieredzi, lai nodrošinātu sev vēlamo darbu. Taču, ja iemācies sevi pareizi reklamēt, tad sasniegsi ne tikai to! Vispārīgi runājot – labs mārketings ir tad, kad sākumā tiek noteikta mērķauditorija un brends pozicionēts tā, lai tas atbilstu tās vajadzībām. Tas ir tieši tā arī ar darba meklētājiem – Tev jāpiedāvā ideālais risinājums – perfekts komplekts.

Lūk, 6 lieliski veidi, kā Tu vari sākt sevi veiksmīgi reklamēt jau šodien! 

1. Nosaki savu mērķauditoriju.
Tev pilnībā jāizprot potenciālais darba devējs. Mēģini iegūt pēc iespējas vairāk informācijas par uzņēmumu, darba devēju – kādas prasmes, personība un zināšanas tiek vērtētas visaugstāk? Izmantojot darba sludinājuma aprakstu mēģinini izprast, kāda būtu Tava vieta uzņēmumā, kas vēl iztrūkst no darba apraksta, ko Tu varētu piedāvāt? 

2. Kāpēc esmu īpašs?
Tas nozīmē, ka Tev jāpārzina sava niša – kas Tevi padara īpašu, ark o Tu izcelies no pārējiem kandidātiem? Tās varētu būt kādas īpašas prasmes, hobiji vai darba pieredžu kopums, kas padara Tevi īpašu. Svarīgi šo informāciju iekļaut CV un izvērst pārrunās, jo Tu esi unikāls. 

3. Atslēgvārdi.
Svarīgs ir ne tikai Tavs vārdu krājums, taču arī Tavas zināšanas konkrētajā darba jomā, kurā Tev jāzina arī industrijas atslēgvārdi, kuri ir aktuāli. Tas īpaši svarīgi, lai parādītu, ka māki izteikties, kā arī pārzini jaunākās tendences. 

4. Parādi ieskatu savā personībā.
Nebaidies CV iekļaut daļiņu no sevis. Neviens no cilvēkiem nesastāv tikai no prasmēm un pieredzes, tāpēc svarīgi parādīt, ka esi personība. Tavas intereses, vaļasprieki, hobiji ir daļa no Tevis, tāpēc iemācies sevi reklamēt kā pilnīgu personību. 

5. Seko līdzi jaunumiem!
Seko līdzi dažādiem jaunumiem, notikumiem industrijā, kurā darbojies. Lasi dažādas publikācijas, populārākos blogus un mājas lapas – tas Tev sevišķi noderēs pārrunās, kur vari pieminēt savu viedokli kādā no aktuālajiem notikumiem, lai parādītu savu nostāju un personību. 

6. Internets
Mūsdienās internets ļauj Tev sevi reklamēt interneta vidē. Dažādi sociālie kanāli ļauj Tev parādīt savu personību, pieredzi, prasmes, komunicēt ar citiem nozares pārstāvjiem, atklāt jaunas iespējas, iespējams, arī atrast tieši to darba piedāvājumu, kuru jau sen esi meklējis.

Avots: http://www.michaelpage.ae/career-centre/job-search-advice/six-great-ways-market-yourself

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku