Blogs

Jaunu tirgu atklāšanas iespēja

Tirdzniecības misija citā valstī ir iespēja uzņēmējiem piekļūt jauniem eksporta tirgiem, tāpēc Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra organizē uzņēmēju vizītes uz ārvalstīm, kā arī piedāvā uzņēmējiem tajās piedalīties. Aģentūra var palīdzēt šādas vizītes plānot, kā arī izveidot programmu, palīdzēt organizēt uzturēšanās un transporta izdevumus.

Tirdzniecības misija nozīmē izbraucienu, kura laikā notiek biznesa forumi, semināri, uzņēmēju apaļā galda tikšanās, kontaktbiržas, izstāžu apmeklējumi, individuālas tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī neformāli pasākumi. Ja ir ienterese, aģentūra palīdz organziēt individuālas tikšanās ar potenciālajiem partneriem.
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras speciālsti uzskata, ka šāda misija ir ieguvums uzņēmejam, jo viņš var nodibināt kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem, iegūt papildus informāciju par tirgu, cenu politiku un uzņēmējdarbības vidi, kā arī gūt atpazīstamību un publicitāti interesējošās nozares speciālistu vidū, iespēju apmeklēt sadarbības veicināšanas pasākumus un gūt priekšstatu par savas produkcijas konkurētspēju jaunajā tirgū.
Dodoties tirdzniecības misijā, uzņēmējiem jārēķinās ar to, ka būs nepieciešams iemaksāt dalības maksu, būs jāsedz transporta un uzturēšanās izmaksas, reprezentācijas izdevumi un vietējā transporta izdevumi. Tomēr komersanti var atgūt savu darbinieku izdevumus 70% apmērā, ja iesniedz projektu aģentūras administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings", kurā projektu pieteiksāna turpināsies līdz šī gada 30.oktobrim.
Aģentūra ir arī publicējusi tuvāko šā gada tirdzniecības misiju galamērķus, kas ir ne tikai Eiropas Savienības valstu, bet arī citu kontinentu lielākās pilsētas, piemēram, Milāna, Tampere, Stokholma, Šanhaja u.c.
Papildu informācija: www.liaa.gov.lv

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku