Blogs

Jauniešiem Eiropā

"Tava pirmā EURES darbavieta" ir Eiropas Savienības darba mobilitātes shēma, lai Eiropas jauniešiem palīdzētu atrast darbu, stažēties vai iziet mācekļa praksi citā ES valstī, Norvēģijā vai Islandē un lai darba devēji varētu atrast kvalificētus darbiniekus. Tās mērķis ir brīvajām darbavietām piesaistīt jauniešus, kuri meklē darbu vai vēlas saņemt apmācību darbavietā citur Eiropā. Tā ir domāta 18 līdz 35 gadus veciem jauniešiem, kas vēlas pārcelties uz kādu citu Eiropas Savienības valsti, Norvēģijāu vai Islandi, lai tur strādātu, stažētos vai piedalītos mācekļa praksē.

Shēma piedāvā: informāciju un konsultācijas darba meklētājiem un darba devējiem;  darbā iekārtošanas pakalpojumus; finansiālu atbalstu darba meklētājiem ceļošanas izdevumu segšanai saistībā ar darba intervijām ārvalstīs, kā arī kvalifikācijas atzīšanai un pārcelšanās izmaksu segšanai; finansiālu atbalstu MVU integrācijas programmai, lai palīdzētu nesen pieņemtajam(-iem) darbiniekam(-iem); valodu kursus un citus mācību pakalpojumus darba meklētājiem, kā arī darbaudzināšanas atbalstu praktikantiem un mācekļiem.
Piedaloties shēmā “Tava pirmā EURES darbavieta”, dalībnieki saņem finansiālu atbalstu, lai segtu ceļa izdevumus, dodoties uz darba interviju ārvalstīs, kā arī apmācības (piemēram, valodu kursu), kvalifikāciju atzīšanas un pārcelšanās izmaksas.
Shēmā "Tava pirmā EURES darbavieta" var brīvi piedalīties kandidāti ar dažādu izglītības līmeni un/vai darba pieredzi, bet, ja ir papildu jautājumi, uz tiem atbildes var atrast rokasgrāmatā.
EURES mājaslapā var iepazīties ar galvenajiem nodarbinātības dienestiem un to partneriem nodarbinātības jomā, kuri piedāvā šo programmu.

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku