Blogs

Jaunākie IT risinājumi izstādē “Riga Comm 2015”

Uzņēmuma vadības sistēmas, mākoņpakalpojumi, interneta un digitālā mārketinga pakalpojumi, web un drošības risinājumi, mobilās aplikācijas un citi jaunākie IKT risinājumi un pakalpojumi biznesam – tas viss būs vienuviet Ķīpsalā 23. un 24. oktobrī informācijas tehnoloģiju risinājumu izstādē „RIGA COMM 2015”.

Pirmoreiz MVU konsultāciju zona, kur jebkuras tautsaimniecības nozares uzņēmuma pārstāvis vienuviet un bez maksas, iepriekš piereģistrējoties izstādes mājaslapā www.rigacomm.com, varēs saņemt dažādu IT uzņēmumu profesionāļu vērtīgas konsultācijas savām problēmām un vajadzībām.

Kursors.lv atvērtā skatuve piedāvā unikālu programmu – lai uzņēmums veiksmīgi darbotos un attīstītos rīt, jau šodien ir jārod atbildes uz daudziem aktuāliem jautājumiem, kas saistīti ar vistuvāko nākotni. Drīzumā veikalu pārdevēji savu klientu vajadzības pārzinās daudz labāk par pašu pircēju, bet kā būs jūsu veikalā? Vai droni jeb bezpilota lidaparāti ir noderīgi arhitektiem, apsargiem, žurnālistiem, nekustamā īpašuma saimniekiem, lauksaimniekiem un celtniekiem? Kā vieglāk mācīties un vairāk iemācīties ar jauno tehnoloģiju palīdzību? Finanšu tehnoloģijas, mazumtirdzniecība un e-biznesa lokalizācija, mobilā darbavieta,  virtuālā realitāte biznesam un vēl, un vēl...

Savukārt sestdien visas dienas garumā Digitālās darbnīcas semināros Latvijas labākie eksperti, Google treneri un nozares profesionāļi – Egils Boitmanis, Sergejs Volvenkins, Ieva Cimermane un Jānis Birģelis – apskatīs Google AdWords un Analytics, Google Display Network, YouTube, Mobile, Google Apps un e-pasta mārketingu.

Jaunas idejas un inovatīvi risinājumi – Startup zonā: ideja, zināšanas un prasmes ir noteicošais, lai  tehnoloģiju iesācējuzņēmumi veiksmīgi attīstītos. Tādēļ izstādes Startup zonā jaudīgas idejas, inovatīvas tehnoloģijas un risinājumus  piedāvās lietuviešu uzņēmums „BalticIn”, „Vorty”, „Overly”, ”TechHub Riga” u. c. dalībnieki. Uzņēmums "Vorty” piedāvā digitālās slēdzenes, kas par atslēgu izmanto viedtālruni, savukārt „Overly” ­prezentēs pirmo papildinātās realitātes platformu Baltijas valstīs – aplikāciju, kas dzīvi padara interesantāku un krāsaināku.

Savukārt LTC un EEN-Latvija speciālisti palīdzēs izskaidrot inovatīvas uzņēmējdarbības atbalsta iespējas, kā arī piedāvās starptautiskā tehnoloģiju mārketinga pakalpojumus. Interesentiem būs iespēja turpat, izstādē, sagatavot tehnoloģiju, tehnoloģisku risinājumu vai sadarbības partneru meklēšanas pieteikumu. Tāpat arī tiem, kas ir izstrādājuši inovatīvu produktu, procesu vai pakalpojumu, būs iespēja noformēt tehnoloģijas piedāvājumu publicēšanai Eiropā lielākajā inovatīvo tehnoloģiju datubāzē.

Gaming zonā – interaktīvas aplikācijas un spēles: esat videospēļu entuziasts un Jūs interesē to tapšanas aizkulises un neatkarīgo spēļu izstrādātāju demonstrācijas? Tad apmeklējiet radošo, interaktīvo Gaming zonu un izmēģiniet tās! Tostarp būs arī SIA “Bool Games”, kas izstādē apmeklētājiem sola ekskluzīvu iespēju pirmajiem izmēģināt pašu izstrādāto spēli uz jaunā Apple TV. Ilgi gaidītais „ābolītis” tagad pildīs arī spēļu konsoles funkciju! Vai esat domājis par interaktīvu datorgrafiku un animāciju izmantošanu biznesā? Iespējams, tieši izstādē, aprunājoties ar interaktīvo risinājumu izstrādātājiem, Jums radīsies jaunas idejas biznesam!

Biznesa inovāciju konferencē – intelektuālā akupunktūra, kas notiks vienu dienu – 23. oktobrī, pulcēsies augstākā līmeņa vadītāji un uzņēmēji, lai būtu uz inovāciju viļņa un iedvesmotos. Konferences centrā – trīs globālo jaunumu tēmas, kas daļai Latvijas uzņēmumu ir mazpazīstamas, bet būs ļoti svarīgas jau tuvākajos trīs gados, – viedā biznesa (smart business) vide, dalīšanās (sharing) ekonomika un jaunās paaudzes darbinieki un klienti.

Konferencē uzstāsies starptautiski atzīti biznesa līderi, tostarp viens no 2014. gada ietekmīgākajiem runātājiem pasaulē, „Coca-Cola”, „IBM”, „Mercedes-Benz” un „Lufthansa” vadītāju iedvesmotājs, zviedru izcelsmes futurologs Magnuss Lindkvists. Līdztekus viņam uz konferences skatuves kāps arī starptautiski atzīti biznesa līderi – „Greenbird Integration Technology” vadītājs Torstens Hellers, „Taxify” līdzdibinātājs Martins Villigs, „Uber” vadītājs Igaunijā Enns Metsars, „AirBaltic” korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags un citi lektori, kuri dalīsies savā biznesa pieredzē. Konference notiks angļu valodā. Biļešu skaits konferencē ir ierobežots. Skatīt programmu: www.rigacomm.com

Vienlaikus ar “RIGA COMM 2015” blakus hallē notiks 4. starptautiskā foto un video izstāde un forums "Riga Photo Show 2015", kas ir tikšanās vieta simtiem profesionālu fotogrāfu, amatieru un foto entuziastu. Vairāk: www.rigaphotoshow.lv
 
Sekojiet jaunumiem: www.facebook.com/RigaComm un www.twitter.com/RigaComm

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku