Blogs

Izrādās, ka ir īpaša diena un laiks, kad cilvēki jūtas visnelaimīgāk

Pētījums, kas veikts Anglijā vēsta, ka cilvēki vissliktāk jūtas pirmdienās plkst. 11.17 no rīta. Tad jaune velti ir teiciens - pirmdienas nav manas mīļākās dienas! Tas nozīmē, ka Tu neesi viens - daudzi pirmdienās jūtās ne tik pozitīvi, cik forši pavadītajās brīvdienās vai citās nedēļas dienās.

Taču ir arī labā ziņa! 
Labā ziņa ir tāda, ka līdz 14.35 mūsu garastāvoklis ir vairākkārt uzlabojies! Jeb 11.17 - 14.35 ir pietiekoši garš laika posms, lai tajā paspētu notikt brīnumi!

Kas nu ko sauc par brīnumu..
Pētījumā atklāts, ka 9 no 10 cilvēkiem uzskata, ka nepieciešams pavisam maz, lai garastāvoklis uzlabotos! Par patīkamiem sīkumiem, kas spēj uzlabot garastāvokli, 42% aptaujāto atzinuši, ka tas ir izdevīgs pirkums veikalā, 40% palīdz negaidīts apskāviens, savukārt 36% atzina, ka garastāvokli uzlabo pat tāds žests, ja mašīna Tevi palaiž pāri ielai! Tādi, lūk, brīnumi, kas uzlabo garastāvokli, kā arī pierāda, ka mazām laimītēm daudz nevajag.

Izrādās, ka gandrīz pusei aptaujāto garastāvoklis uzlabojas, ja viņi izdara kādu labu darbu, palīdzot citiem, piemēram, kolēģim, kā arī, ja viņi cenšas padarīt līdzcilvēku dienu patīkamāku (ar smaidu unlabu vārdu var panākt daudz, vai ne?). Interesanti, ka arī cilvēka mīļākā dziesma padara viņu uzreiz laimīgāku!

Tāpēc, kad pienāks nākamā pirmdiena, esi tai gatavs ar daudz apskāvieniem, kolēģu mīļākajām  dziesmām un jauku smaidu, kas liks justies labāk gan pašam, gan apkārtējiem! 

Avots: http://www.fox5dc.com/news/32326137-story

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku