Blogs

Interesants pētījums par darbinieku lojalitāti

SEB dzīvības apdrošināšanas pasūtītā aptaujā noskaidrots - 76% uzņēmēju uzskata, ka darbinieku mainība ir problēma, kas apdraud vai var apdraudēt biznesu. Uzzini vairāk par secināto aptaujā.

- 2 no 5 nodarbinātajiem ir nopietni domājuši par darba maiņu vai uzsākuši cita darba meklējumus;
- 60% uzņēmumu vadītāju, domājot par papildus labumu piedāvājumu darbiniekiem, apgalvo, ka drīzāk nepiedāvās bonusus un nepaplašinās to klāstu;
- 88% darbinieku piekrīt apgalvojumam, ka papildus motivēšana no uzņēmuma puses veicinātu viņu lojalitāti;
-  3 galvenie iemesli vēlmei mainīt pašreizējo darba vietu: 49% respondentu kā galveno iemeslu minējuši zemo atalgojumu, 46% - atsaukušies uz smagiem darba apstākļiem, stresu un garām darba stundām un 44% ir svarīgas ierobežotas karjeras iespējas.
- 47% no aptaujātajiem darba devējiem izteiktu akcentu liek uz nepieciešamību paaugstināt algas, reti apsverot citas versijas.
- Darbiniekiem algu paaugstināšana šķiet vismotivējošākā rīcība darbinieku noturēšanai.
- 32% darbinieku ir svarīgi saņemt papildus labumus vai prēmijas par sasniegumiem, 35% saņemt papildus labumus par ilggadēju darbību uzņēmumā.

Vairāk par šo pētījumu LASI ŠEIT.

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku