Blogs

Eiropas Padomes Ģenerālsekretariātā prakses iespēja visdažādākajās nozarēs

Eiropas Padomes Ģenerālsekretariāts izsludina kārtējo konkursu studentiem, kas beiguši vismaz pirmo universitātes studiju posmu (bakalaura grāds), piedāvājot viņiem piecu mēnešu apmaksātas prakses iespēju.

Ik gadus Ģenerālsekretariāts piedāvā aptuveni 100 apmaksātas stažēšanās vietas Eiropas Savienības dalībvalstu valstspiederīgajiem, kas līdz pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām beiguši vismaz pirmo universitātes studiju posmu un kam ir sertifikāts par iegūto grādu vai līdzvērtīgs dokuments. Stažēšanās ilgst 5 mēnešus. Tā notiek divos laikaposmos. Patlanam pieteikumi tiks izskatīti nākamajiem diviem laikaposmiem: no 2016.gada 1.februāra līdz 30.jūnijam un no 2016.gada 1.septembra līdz 31.janvārim.

Šīs iniciatīvas mērķis ir piedāvāt jauniešiem iespēju iepazīt Eiropas integrācijas mērķus, ar to saistītās problēmas un palīdzēt viņiem atvērties darba videi, kurā ir klātesošas dažādas kultūras un tautības.

Eiropas Padome informē, ka lielākā daļa pieteikumu iesniedzēju pašlaik ir kandidāti, kas specializējušies tieslietās, politikas zinātnē, starptautiskajās attiecībās, ES lietās un ekonomikā. Tomēr Padomes Ģenerālsekretariāts meklē stažierus ar kvalifikāciju arī citās jomās, piemēram, tulkošanas, cilvēkresursu vadības, komunikācijas, izglītības, datorzinātnes, grafiskā dizaina, multimediju, lauksaimniecības tehnoloģiju, bioķīmijas inženierijas, veselības un pārtikas nekaitīguma, energovadības, vides, kosmiskās aviācijas inženierijas jomā.

No kandidātiem tiek sagaidītas labas angļu vai franču valodas zināšanas. Citu valodu zināšnas tiks uzskatītas par priekšrocību. Kandidēt var visu Eiropas Savienības valstu pilsoņi, kuri ir saņēmuši studiju diplomu. Pieteikumus nepieņems no personām, kas jau ir piedalījušās vairāk nekā 8 nedēļu ilgā stažēšanās programmā (apmaksātā vai neapmaksātā) kādā no ES iestādēm vai struktūrām. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 31.augustam, bet kandidatūras tiks izvērtētas oktobrī.

Kandidāti, kuriem būs iespēja stažēties, sākot no februāra, tiks informēti līdz decembra beigām. Kandidāti, kas tiks izvēlēti otrā posma stažēšanās programmai, tiks informēti līdz nākamā gada janvārim. Nākamā gada sākumā tiks infrmēti arī tie studenti, kuri diemžēl konkursu nebūs izturējuši.

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku