Blogs

Dažas iespējas, lai rūpētos par sevi darba laikā

Labi zināms, ka darbā cilvēks pavada lielāko daļu savas ikdienas, tāpēc ir tik svarīgi tur justies labi, būt laimīgam un apmierinātam. Var jau domāt, ka darbs ir tikai darbs un tam nav jāpatīk un jāsagādā prieks. Tomēr... pateicoties mieram darba vietā, cilvēks kļūst produktīvāks.

1.Sakārtojiet savu darba vietu! Katrai lietai lai ir sava vieta. Tas mazinās stresu saspringtās situācijās, kad ātri kaut kas jāatrod.

2.Izvēlieties pareizo un labu krēslu. Ir zināms, ka ilga sēdēšana nav laba mugurai , tāpēc nepieciešams izvēlēties pēc iespējas labāku krēslu, kurā pēc iespējas mazāk tiek traumēta mugura vai kurā nav jānosēž astoņas stundas neērtā pozā.

3.Biroja strečings arī noderēs. Tas nozīmē, ka jāpavingro, lai atbrīvotu rokas, kājas, muguru, kaklu. Varbūt kolēģi par to brīnīsies un nesapratnē raustīs plecus, taču ķermenis par to būs tikai pateicīgs.

4.Neatņemama darba dienas sastāvdaļa ir pauzes. Ja visu dienu nemitīgi jāskatās datora monitorā, tas nelabvēlīgi ietekmē acis. Tāpēc jāatraujas no datora, jāpastaigā, jāiziet ārā. Var izmantot iespēju, lai aprunātos ar kolēģiem vai sagatavotu tēju.

5.Pusdienas darbā un ārpus darba vietas. Variācijas ir laba leita – dažreiz ir vērts iziet ārā, citreiz palikt birojā. Izejot pilnībā tiek nomainīta vide, tomēr, paliekot birojā labā lieta ir tāda, ka pusdienas ir veselīgākas, ja ir pašu gatavotas.

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku