Blogs

Darbinieki augstāk vērtē uzkrājumus, darba devēji - apdrošināšanu

Izvērtējot apdrošināšanu un uzkrājumu veidošanu kā papildus bonusu darbinieku ilgtermiņa motivācijai uzņēmumā, darba devēju un darbinieku izvēle uzrāda principiālu atšķirību - ja uzņēmēji izvēlas apdrošināšanu kā tūlītēju ieguvumu darbiniekiem, tad paši darbinieki augstāk vērtē uzkrājumus ar ilgtermiņa ieguvumu, liecina SEB dzīvības apdrošināšanas un pētījumu kompānijas TNS veiktās uzņēmēju un algotu darbinieku aptaujas rezultāti.

Turklāt 56% aptaujāto darbinieku labprāt piedalītos uzkrājuma veidošanā, ja daļu no iemaksām veiktu darba devējs.

Pētījuma rezultāti liecina, ka prēmijas un veselības apdrošināšana ir būtiskākie motivācijas faktori, kas veicina darbinieku lojalitāti uzņēmumam. Uzņēmumi saviem darbiniekiem piedāvā samērā daudz un dažādus labumus - apmācības, mobilā telefona rēķinu apmaksu, pabalstus vai papildu brīvdienas ģimenei būtiskos dzīves notikumos vai par ilggadīgu darba stāžu. Taču gan darba devēji, gan darbinieki par visvērtīgākajiem uzskata prēmijas un veselības apdrošināšanu, citus labumus pēc būtības nenovērtējot kā lielu ieguvumu.

Vairāk par šo pētījumu uzzini šeit.

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku