Blogs

Darba vai karjeras maiņa? Vai tas ir pareizākais lēmums?

Millenium paaudze – uzmanies! Darba/karjeras maiņa, kurā tiek piedāvāta augstāka alga ne vienmēr nozīmē vairāk naudas, jo ilgtermiņā darba maiņa var būtiski ietekmēt Tavus ieņēmumus.

Neskatoties ne uz ko – y paaudze rīkosies pēc sava prāta.
Pētījumā noskaidrots, ka 86% šī vecuma pārstāvji būtu gatavi aiziet no darba jau šodien, ja būtu iespēja iegūt labāku vai darbu, kas tuvāks sirdij. Taču 83% no visiem aptaujātajiem arī saprot to, ka potenciālajam darba devējam var nepatikt tas, ka īsā laika periodā darbs/karjera ir nomainīta vairākas reizes.

Nav jau tik traki!
Izrādās, ka arī citas paaudzes ir diezgan daudz savā mūžā mainījušas darbu/karjeru, piemēram, BB (Baby Boomer: 1946 – 1964) paaudze vecumā no 18 līdz 48 gadiem ir mainījusi darbu aptuveni 11 reizes. Mūsdienās cilvēks savā mūžā darbu/karjeru nomaina aptuveni 7 reizes. Savukārt citā aptaujā noskaidrots, ka 55%, kuri ir diezgan bieži mainījuši darbu, nav ievērojuši citādāku attieksmi pret viņiem.

Darba maiņa var būt arī laba lieta (tikai jāmāk visu izmantot savā labā!).
Darba maiņa dažreiz pat ir ieteicama, lai saprastu, kas Tev patīk vai nē, ko Tev patīk darīt, ko nē! Karjeras maiņa sniedz arī iespēju ielūkoties dažādās pasaulēs, no kuras Tev ir iespēja paņemt to, kas liekas svarīgs, kā arī nodibināt dažādus kontaktus, kas var izrādīties noderīgi.

Avots: http://www.inc.com/zoe-henry/what-job-hopping-is-really-costing-you.html

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku