Blogs

Darbā uz Antarktiku!

Tiem, kuriem ir panicis ikdienas darbs elektronikas vai datošanas sfērā, paveras jauna iespēja – dalība organizācijas “Britu Antarktikas apsekojumi” pētījumos. Organizācija ir publicējusi sarakstu ar brīvajām amatu vietām, uz kurām tiek meklēti jauni kandidāti. Darbs ilgst no pāris mēnešiem līdz vairāk nekā gadam. Elektronikas inženieris ir tikai viens no piedāvātajiem profiliem.

Darba aprakstos ir uzsvērts šīs vietas skaistums. "Baudot Antarktikas ne ar ko nesalīdzināmo skaistumu, jūs gūsiet bagātīgu un noderīgu pieredzi visādā ziņā," bet ir arī piebilsts, ka no kandidātiem galvenokārt tiek sagaidīta spēja strādāt komandā.
Dažas amata vietas ir pētniekiem, taču ir nepieciešami arī modelētāji, inženieri, tehniķi un citi darbinieki. Dažām amata vietām tiek piedāvāti arī speciāli sagatavošanās kursi. Patlaban ir pieejamas 14 vakances.
Pietiekumi tiek gaidīti līdz maija beigām, atseviškām amata vietām līdz jūnija pirmajai pusei. Vasarā plānotas darba intervijas. Pieteikties konkursam iespējams on-line režīmā.
Papildu informācija par vakancēm un organizāciju: http://www.antarctica.ac.uk/employment/vacancies

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku