Blogs

Darba meklēšana 140 Twitter zīmēs

Internets un sociālo tīklu lietošana pēdējos gados ir pilnībā mainījuši darba meklēšanas veidus. Viens no jaunākajiem modes kliedzieniem ir “Twesume” - vārds, kas sastāv no “Twitter” un “Resume”. Tas ir īss un kodolīgs CV. Tikai 140 zīmes, kas ir maksimālais pieļaujamais viena tvīta garums, kurās iekļauta būtiskākā CV informācija, un tvīts, pateicoties citu klikšķiem, var nonākt jebkur. Bet, lai tas sasniegtu redzīgas acis un dzirdīgas ausis, šīm 140 zīmēm jābūt ne tikai kodolīgām, bet arī oriģinālām. Un tas ir “Twesume”.

“Twesume” var būt kodolīga informācija par savām spējām, bet var būt arī kaut kas nedaudz banāls, tomēr vienmēr iedarbīgs, kā, piemēram, jautājums: “Vai vēlies ieskatīties manā CV?”, kuram seko links uz weblapu, kurā ir CV.
Ja ņemam vērā, ka bieži iekļaut CV divās lappusēs ir sarežģīti, tad pirmajā acu mirklī šķiet pilnīgi neiespējami to “iespiest” 140 zīmēs, patiesībā 132 zīmēs, ja ņem vērā, ka astoņas aizņem pasaules mēroga trends #twesume, kas tiek iekļauts tvītā.
Lūk, daži twesume piemēri: CertifiedMeetingProfessional (CMP) 20 yrs exp/ PR & MKTG Specialist / miracle worker / social media gal #twesume; Tech-adept media professional eager to sharpen skills on stories related to tech, science and higher ed. #twesume; social media strategist – content creator – audio & video broadcast, production & editing – #twesume.
Papildu informācijai par to, kā izveidot twesume, un idejas tā lietošanai: www.twesume.com

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku