Blogs

Darba devējiem iespēja popularizēt savu uzņēmumu Īrijā dzīvojošajiem

Šā gada 22. un 23.februārī  Dundalkā, Īrijā, Marshes iepirkšanās centrā norisināsies Īrijas nodarbinātības dienesta un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES organizētais EURES nodarbinātības un konsultēšanas gadatirgus, kurā piedalīsies arī Latvijas pārstāvji, ziņo Nodarbinātības valsts aģentūra. EURES ir Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkls, kura uzdevums ir atbalstīt darbaspēka mobilitāti Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomikas zonas valstīs un Šveicē.
Izstādē Īrijā piedalīsies Latvijas Nodarbinātības valsts aģentūra, kuru pārstāvēs Rīgas reģionālās filiāles konsultante EURES jautājumos Līga Baufale un Cēsu filiāles konsultante EURES jautājumos Iveta Purmale. Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāves informēs pasākuma apmeklētājus par darba tirgus situāciju, darba iespējām Latvijā, vakanču meklēšanas iespējām Eiropas Darba mobilitātes portālā un CV/Vakanču portālā, mācību un uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām Latvijā.
Nodarbinātības valsts aģentūra uzskata, ka pasākumā būtiski ir piedalīties ne tikai tāpēc, lai ieinteresētu sveštautiešus par darba iespējām Latvijā, bet arī tāpēc, ka Īrijā dzīvo daudz no Latvijas ieceļojušu cilvēku. Līdz ar to Latvijas darba devējiem ir iespēja gan popularizēt savus uzņēmumus Īrijas darba meklētājiem, gan arī piesaistīt aizceļojušu latviešu uzmanību, piedāvājot viņiem iespēju atgriezties darbā Latvijā.
Lai popularizētu savu uzņēmumu, darba devēji tiek aicināti iesniegt savas vakances vai uzņēmuma profila aprakstus NVA EURES konsultantiem. Līdz gadatirgum saņemtās vakances un uzņēmumu profili tiks piedāvāti izstādes apmeklētājiem.
Ilze Mežniece

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku