Blogs

Ceļvedis tiem, kas meklē finansējumu savu ideju īstenošanai

Eiropas Komisija ir sagatavojusi un mājaslapā piedāvā jaunu rīku - iesācēja ceļvedi Eiropas Savienības finansējuma saņemšanai. Tas lieti noderēs gan pieredzējušiem projektu īstenotājiem, gan tiem, kuri vēl tikai sāk domāt par projektiem. Tajā var atrast informāciju par iespējām saņemt Eiropas Savienības finansējumu laikā no 2014. līdz 2020. gadam.

Informācija ceļvedī ir sagrupēta atbilstoši mērķa grupām, kuras var pretendēt finansējuma saņemšanai. Finansējumu var saņemt: mazie un vidējie uzņēmumi; nevalstiskās organizācijas; jaunieši; pētnieki; lauksaimnieki; valsts sektora iestādes.
Ceļveža priekšvārdā Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietniece budžeta un cilvēkresursu jautājumos Kristalīna Georgijeva norāda, ka jjaunās paaudzes Eiropas Savienības programmas izstrādātas, ņemot vērā iepriekš gūtos panākumus, bet tagad ir uzlabotas un racionalizētas. Biežāk tiek akcentētas Eiropas nākotnei nozīmīgas jomas, piemēram, pētniecība un inovācijas, transports, enerģētika, jaunākās paaudzes nodarbinātības iespējas un Eiropas uzņēmumu konkurētspējas uzlabošana un citas, jo Eiropas Komisijas mērķis ir uzlabot nodarbinātību un izaugsmi un radīt labāku dzīves kvalitāti Eiropā. Tāpat viņa arī uzver, ka Savienība ir vienkāršojusi finanšu noteikumus Eiropas uzņēmumiem, pilsētām, reģioniem, zinātniekiem un NVO, kas vēlas saņemt finansējumu dažādu projektu īstenošanai.
Līdz ar to ceļvedī ir ne tikai informācija par finansējumu un tā saņemšanu, bet arī norādītas tālākas saites uz izsmeļošāku informāciju par konkrētām iespējām. Tāpat iekļauti piemēri un praktiski ieteikumi.
Ceļvedis latviešu valodā pieejams interneta vietnē: http://ec.europa.eu/budget/funding/index_lv.

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku