Blogs

Biznesa ekspresis jaunu ideju īpašniekiem

Līdz 28.jūnijam ir iespēja pieteikt savu dalību ideju konkursā “Biznesa ekspresis”, kurā labākās idejas autors saņems finansiālu atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai. Konkursa mērķis ir uzrunāt potenciālos biznesa ideju autorus, iedrošināt tos īstenot savas idejas, sniedzot nepieciešamās zināšanas un kontaktus to realizācijai. Kopējais balvu fonds ir vairāk nekā 50 000 eiro.

Konkursa tematika ir „Inovatīva biznesa ideja mana reģiona attīstībai” un konkurss notiks divās kārtās. Tajā aicināti pieteikties Latvijas iedzīvotāji, kas sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu un vēlas sākt uzņēmējdarbību Latvijas reģionos. Uzņēmējdarbības pamatā jābūt jaunai biznesa idejai. Konkursa ietvaros katra reģiona labākajām biznesa idejām būs iespēja saņemt ne tikai finansējumu savas biznesa idejas attīstībai, bet arī mentoru – individuālu konsultantu bezmaksas atbalstu. Īpašas simpātiju balvas saņems arī sponsoru favorītidejas.

Konkursa pirmajā kārtā līdz 28.jūnijam dalībniekiem jāiesniedz sava biznesa ideja. Pirmā kārta turpināsies līdz 14.jūlijam ar ideju izvērtēšanu un rezultātu paziņošanu. Otrās kārtas dalībniekiem no 20.jūlija līdz 16.augustam būs iespēja piedalīties semināros, kuros dalībniekiem būs iespēja uzzināt par uzņēmējdarbības būtību un uzsākšanu, par sagatavošanās posmu idejas realizēšanai, kā arī dzirdēt pašu uzņēmēju viedokli par biznesa vadību un veiksmes atslēgām uz panākumiem. Tāpat apmeklētāji varēs iegūt informāciju par pašu konkursu un tā sniegtajām iespējām. Ieeja uz semināriem ir bezmaksas.

Līdz 30.augustam tiks gaidīti otrās kārtas darbi – biznesa idejas. Oktobra sākumā pasākums noslēgsies ar reģionu uzvarētāju paziņošanu un apbalvošanu.

Konkursu organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, sadarbojoties ar Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatoru. Finansiālu konkursa atbalstu nodrošina Norvēģijas finanšu instruments, AS Swedbank un SIA VALPRO.  Informatīvo atbalstu nodrošina RE:TV, Radio SWH, Radio SWH+, Radio7, Kurzemes Radio, Radio Tev.

Interesenti var pieteikties konkursam un saņemt papildu informāciju mājaslapā www.biznesaekspresis.lv

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku