Blogs

Piedāvājums jaunajiem un topošajiem eksportētājiem

Līdz 11.maijam Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra aicina interesentus pieteikties aģentūras rīkotajam semināram “Sagatavojies eksportam!”, kas norisināsies 13. un 14.maijā aģentūras telpās. Semināra galvenā mērķauditorija ir jaunie un topošie eksportētāji, kas vēlas savu preci piedāvāt citās valstīs.

Semināra pirmajā dienā aģentūras eksperti stāstīs par svarīgākajiem mājas darbiem, kas uzņēmumiem jāveic, lai veiksmīgi uzsāktu eksportu. Pasākuma dalībnieki varēs uzzināt un jautāt arī paši sev, kāpēc eksportēt, kā izvērtēt eksportspēja, kā identificēt visienesīgāko eksporta tirgu un kā var palīdzēt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Tāpat tiks apskatītas tādas tēmas, kā: piedāvājums eksporta tirgiem: uzņēmuma produkts, profils un citas redzamās uzņēmuma vizītkartes; eksportam nozīmīgu lēmumu pieņemšana: tirgus, pārdošanas kanālu un partneru izvēle; tirgus izpēte – vai mans uzņēmums to var atļauties; eksporta stratēģija un plāns; saskarsme ar ārvalstu klientiem, starpkultūru attiecības.
Šajā semināra dienā klātesošos uzrunās aģentūras Eksporta veicināšanas nodaļas vadītājs Andris Pārups un nodaļas projektu vadītājs Fīlips Tālbergs, kā arī aģentūras  Eiropas Biznesa atbalsta tīkla koordinatore Inga Valdmane un SIA "Hobbywool" vadītājs Māris Ozoliņš.
Otrā semināra diena būs veltīta eksporta darījumu praktiskajiem aspektiem, par kuriem stāstīs dažādu uzņēmumu, AS “Swedbank”, kā arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvji. Šajā dienā apskatītās tēmas būs: efektīva eksporta loģistika; eksporta darījumu juridiskie aspekti; eksporta darījumu nodokļu aspekti; darījumu partneru pārbaude ārvalstīs; finanšu instrumenti eksportam; esošās un plānotās valsts atbalsta programmas uzņēmējiem.
Seminārs notiks divas dienas no plkst.10 (no plkst.9.30 reģistrēšanās) līdz plkst.15. Dalība seminārā ir bez maksas. Papildu informācija: www.liaa.gov.lv

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku