Blogs

3 kļūdas, ko nepieļaut darba intervijā

Ikviens no mums zina, cik ļoti esam uztraukušies, dodoties uz kārtējo darba interviju, taču, lai tā būtu izdevusies, iesakām ņemt vērā šos 3 priekšnosacījumus...

1. Izvēlies piemērotu apģērbu
Pētījumos pierādīts, ka 55% no mūsu pirmajiem iespaidiem par cilvēku veidojas no ārējā izskata, 38% no runas veida un tikai 7% no runas satura, tāpēc iesakām izvēlēties:
● Sievietēm:  klasiski lietišķs stilu, kas var būt klasiska melna/melnbalta kleita vai svārki ar garumu 3 cm zem vai virs ceļa.
● Vīriešiem: lietišķa stila apģērbu, kas ideālā variantā ir uzvalks un balts krekls, kam var pieskaņot arī vienkrāsainu vai neitrāla raksta kaklasaiti.

2. Atceries par acu kontaktu
Veiktajā aptaujā aptuveni puse aptaujāto darba devēju atzina, ka jau pirmajās piecās minūtēs viņi ir gatavi pateikt, vai konkrētais cilvēks ir vai nav piemērots izvēlētajai vakancei, tāpēc esi atvērts, par sevi pārliecināts (bet ne iedomīgs) un neaizmirsti par acu kontaktu.

3. Izrādi ieinteresētību tajā, ko stāsta
Uzmanīgi klausies otrā personā, nepieciešamības gadījumā, uzdod jautājumus, kas ļaus pārliecināt darba devēju, ka esi ieinteresēts viņu piedāvājumā. Atceries, ka arī neverbālajai komunikācijai patiesi ir liela nozīme, tāpēc piedomā pie žestikulācijas, sejas mīmikas un pozas, kādu  tu ieņem sēžot.

Avoti: qz.com un irlaiks.lv

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku