Blogs

2,8 miljardu dolāru vētrā startupa izpilddirektors atzīst, ka viņš ir “šausmīgs priekšnieks”

Neviens no mums nav perfekts – pat tādiem super-veiksmīgiem cilvēkiem kā Stjuartam Butterfieldam (viens no „Flickr” dibinātājiem, „Slack” izpilddirektors) ir savas vājības. Stjuarts nesen atzinies kādam no “New York Times” žurnālistiem, ka viņš nav labs priekšnieks. Faktu, ka viņš nav labs priekšnieks, viņš nekad nav uzskatījis par noslēpumu.

Iemesls, kāpēc Stjuarts uzskata, ka būt par priekšnieku nav viņa stiprā puse, ir fakts, ka viņš nemāk sniegt atsauksmes, lai uzlabotu padoto darba kvalitāti, kā arī viņš ļoti bieži uztraucas. Taču viena no viņa stiprajām pusēm ir līderības uzņemšanās, ko viņam arī ļoti patīk darīt. Iespējams, ka tā ir viena no viņa panākumu atslēgām.

Stjuarts uzskata, ka cilvēki ir kā zirgi  - viņi saož bailes.
Ja Tu pats esi uztraucies par kādu sarežģītu sarunu, tad visi par to zinās. Šī iemesla dēļ visi sarunā iesaistītie arī sāks uztraukties, tas nozīmē, ka visa saruna būs vēl smagāka. Taču, ja sarunā dodies bez bažām, tad arī apkārtējie cilvēki jutīsies mierīgi – nu, vismaz tādu pieeju Stjuarts mēģina piekopt. Lai gan ne vienmēr izdodas saglabāt mieru, tomēr tā ir laba un noderīga pieeja.

Protams, Stjuartam Butterfieldam, kura seja nesen bija uz „Forbes” žurnāla vāka, ir vēl daudz ko mācīties, taču, ja viņš zina, pie kā vēl jāpiestrādā, tad tas jau ir labs sākums.

“Slack” ir viena no visstraujāk augošajām biznesa aplikācijām, tās vērtība ir novērtēta kā $ 2,8 miljardi. 

Avots: http://www.nytimes.com/2015/07/12/business/stewart-butterfield-of-slack-experience-with-empathy-required.html?_r=0

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku