Valued candidates


Tirdzniecības pārstāvis

Komunikabla un mērķtiecīga personība, ar lielu pieredzi tirdzniecības sfērā, meklē stabilu darbu. Izskatīs jaunas darba iespējas Rīgā un tuvākajā apkārtnē.

C/C++ Speciālists

Kandidāts ar labām prezentēšanas prasmēm un 9 gadu C/C++ pieredzi, izskata jaunas darba iespējas, kas ietvers gan programmēšanu, gan iespēju darboties sistēmu analīzē.

Finanšu menedžeris

Komunikabla un pārliecināta personība, ar lielu pieredzi finanšu kontrolē un vadīšanā, meklē darbu ar līdzīgiem pienākumiem, kādi veikti iepriekšējā pieredzē un  ir atvērts jauniem izaicinājumiem.

Vidējā un augstākā līmeņa vadītājs

Tālredzīga, nosvērta, mērķtiecīga personība ar lielu pieredzi vadošajās pozīcijās, meklē darbu ar jauniem izaicinājumiem  un atbilstošu pieredzei. Izskatīs piedāvājumus vadošajās pozīcijās ar iespēju realizēt savas ambīcijas un pielietot uzkrātās zināšanas.

Tirdzniecības/attīstības vadītājs

Mērķtiecīga personība, ar lielu pieredzi tirdzniecības vadībā, meklē stabilu darbu ar stabilu atalgojumu. Izskatīs jaunas darba iespējas visos Latvijas reģionos.

Vidējā / augstākā līmeņa vadītājs, nodaļas / departamenta vadītājs

Diplomātiska un profesionāla personība, ar pieredzi biznesa attīstībā un vadībā, izskata jaunas darba iespējas augošā kompānijā.

Projektu vadītājs

Ļoti atvērta un komunikabla personība, vērsta gan uz skaitļiem, gan cilvēkiem. Šobrīd meklē darbu, kas neizslēdz analītiku, kas vairāk būtu saistīts ar komunikāciju.

Tirdzniecības pārstāvis

Mērķtiecīga un atbildīga personība, ar pieredzi tirdzniecībā un loģistikā, vēlās jaunus izaicinājumus savā karjerā, pielietojot komunikācijas un pārdošanas prasmes.

Analīzes un plānošanas vadītājs, ekonomikas daļas vadītājs, vecākais ekonomists

Profesionāla un komunikabla personība, ar vairāk kā 10 gadu pieredzi ekonomikā un analītikā, vēlas mainīt darba vidi un kultūru, pieņemot jaunus izaicinājumus savā karjerā.

PHP/C++ Programmētājs

Komunikabla un uz rezultātu orientēta personība, ar pieredzi IT nodaļas vadīšanā un dažādu projektu izstrādē, izskata jaunas darba iespējas IT vadītāja, PHP mid vai C++ mid programmētāja pozīcijās.

Uzziniet pat jauniem kandidātem savā e-pastā!

Atzīmējiet, kādi ir Jums nepieciešamie kandidāti un mēs paziņosim, tiklīdz būs jauns kandidāts!


  С помощью эл.почты

  Регистрация

  Забыл пароль

  Введите ваше имя пользователья и новый пароль будет отправлен на ваш адрес электронной почты, с которой вы зарегистрировались.

  Узнай первый!

  Подпишись на получение новостей по электронной почте:

  www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti.