Вакансии

Google Ads speciālists/e

Enjoy Recruitment Klients Latvija
Pārdošana & Mārketings Вставил: 08.08.2023.

Enjoy recruitment klients ir digitālā mārketinga  eksperts kopš 2013. gada. Mūsu klienta komandas ikdiena ir viss, kas saistīts ar digitālo reklāmu un atdeves radīšanu no tās viņu klientiem. Viņi rūpīgi reģistrē un novēro rezultātus, lai veiktu optimizāciju un uzlabojumus.Viņu klientiem tas nozīmē efektīvāku klientu piesaistes procesu un augstāku uzņēmuma attīstības potenciālu.

Pienākumi

Uzņēmums piedāvā

Prasības

Рабочее время: полный рабочий день

Оклад: 1400 - 2500 EUR/в месяц

Требуемый опыт: с 1 год

CV ar norādi „Google Ads speciālists/e ” lūdzam sūtīt uz e-pastu anete@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Подай заявку на вакансию
Адрес: Бривибас 85 (3 этаж), Рига, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Рег.нр.50103627871
08.07.2013. Выданная NVA лицензия на предоставление услуг по трудоустройству Нр.11/2013

Узнай первый!