Вакансии

Produktu menedžeris/- IT jomā

SIA Proks Latvia
Pārdošana & Mārketings Вставил: 03.07.2019.

ENJOY Recruitment klients PROKS – tas ir uzņēmums, kas sevi apliecinājis kā preču izplatītājs, vairumtirgotājs un mazumtirgotājs sadzīves tehnikas, elektronikas, attālinātās saziņas līdzekļu un planšetdatoru tirdzniecības jomā. Darbojas lielākajā daļā Eiropas valstu un ārpus Eiropas robežām. PROKS ieņem vietu pirmajā simtniekā, starp Latvijas TOP 500 uzņēmumiem.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Рабочее время: полный рабочий день

Оклад: 1400 - 1680 EUR/в месяц

Sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli ar nosaukumu „produktu menedžeris/- IT jomā” uz e-pastu daina@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs sazināsimies tikai ar kandidātiem, kas ir tikuši otrajā atlases kārtā!

Подай заявку на вакансию
Адрес: Бривибас 85 (3 этаж), Рига, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Рег.нр.50103627871
08.07.2013. Выданная NVA лицензия на предоставление услуг по трудоустройству Нр.11/2013

Узнай первый!