Вакансии

Biroja administrators/e

Enjoy Recruitment Klients Latvia
Pārējās vakances Вставил: 29.10.2020.

Enjoy Recrutiment klients specializējas nekustamo īpašumu nozarē, kurā darbojas jau 40 gadus, no kuriem 15 gadus Latvijā. Aicina savai komandai pievienoties - Biroja administratoru/-i. Ja interesē kļūt par būtisku uzņēmuma daļu, tad droši piesakies!

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Рабочее время: полный рабочий день

Оклад: 1200 - 1500 EUR/в месяц

Sūti savu CV ar norādi "Biroja administratos/e'' uz e-pastu marta@enjoyrecruitment.lv

Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Подай заявку на вакансию
Адрес: Бривибас 85 (3 этаж), Рига, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Рег.нр.50103627871
08.07.2013. Выданная NVA лицензия на предоставление услуг по трудоустройству Нр.11/2013

Узнай первый!