Вакансии

Pārdevējs-konsultants

Enjoy Recruitment Klients Latvija
Pārdošana & Mārketings Вставил: 28.11.2019.

ENJOY Recruitment klients ir uzņēmums, kas jau 23 gadus stabili darbojas Latvijas tirgū un nodrošina saviem klientiem iespēju veikt kvalitatīvu mēbeļu un koksnes izstrādājumu apdari, piedāvājot visu veidu krāsas, lakas un beices tieši no ražotājiem, kā arī slīpmateriālus virsmu sagatavošanai, iekārtas materiālu uzklāšanai un aprīkojumu to žāvēšanai. Šobrīd uzņēmums meklē papildinājumu savai komandai Pārdevēju-konsultantu

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Рабочее время: полный рабочий день

Оклад: 1140 - 1250 EUR/в месяц

Sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli ar nosaukumu „Pārdevējs-konsultants” uz e-pastu inita@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs sazināsimies tikai ar kandidātiem, kas ir tikuši otrajā atlases kārtā!

Подай заявку на вакансию
Адрес: Бривибас 85 (3 этаж), Рига, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Рег.нр.50103627871
08.07.2013. Выданная NVA лицензия на предоставление услуг по трудоустройству Нр.11/2013

Узнай первый!