Вакансии

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā

SIA "STIPRO" Latvija
Pārdošana & Mārketings Вставил: 09.01.2019.

Enjoy Recruitment klients uzņēmums “Stipro” ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem skrūvju, būvstiprinājumu un būvniecības palīgmateriālu vairumtirdzniecībā. “Stipro” veiksmīgās darbības pamatā ir nemainīgas vērtības – saliedēta komanda, produkcijas kvalitāte, precizitāte un profesionāla klientu apkalpošana. Šobrīd uzņēmums meklē papildinājumu savai mērķtiecīgajai pārdošanas komandai – Tirdzniecības pārstāvi Latvijā.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Рабочее время: полный рабочий день

Оклад: 1450 - 2000 EUR/в месяц

Sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli ar nosaukumu „Tirdzniecības pārstāvis” uz e-pastu cv@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs sazināsimies tikai ar kandidātiem, kas ir tikuši otrajā atlases kārtā!

Подай заявку на вакансию
Адрес: Бривибас 85 (3 этаж), Рига, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Рег.нр.50103627871
08.07.2013. Выданная NVA лицензия на предоставление услуг по трудоустройству Нр.11/2013

Узнай первый!