Вакансии

Tirdzniecības pārstāvis/-e

Enjoy Recruitment Klients Latvija
Pārdošana & Mārketings Вставил: 19.10.2018.

Enjoy Recruitment klients SILTEKS ir profesionāļu komanda, kas jau vairāk kā 12 gadus piedāvā plašu tehnikas, ķīmijas preču, elektrisko, rokas un pneimatisko instrumentu, dārza tehnikas un aksesuāru, individuālo darba aizsardzības līdzekļu, abrazīvu, iepakojuma materiālu un citu preču klāstu dažādiem uzņēmumiem visā Latvijā. SILTEKS komanda ir zinoša ikkatrā vairāk kā 5000 preču plašā produktu klāstā, vienmēr sevi attīsta un apmeklē dažādas nozares izstādes, lai kļūtu arvien profesionālāki. Šobrīd saistībā ar darbības paplašināšanos meklē jaunu komandas biedru – tirdzniecības pārstāvi.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

CV ar norādi „ Tirdzniecības pārstāvis/-e” lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Подай заявку на вакансию
Адрес: Бривибас 85 (3 этаж), Рига, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Рег.нр.50103627871
08.07.2013. Выданная NVA лицензия на предоставление услуг по трудоустройству Нр.11/2013

Узнай первый!