Вакансии

Tirdzniecības konsultants būvniecības sfērā

Onninen SIA Latvija
Pārdošana & Mārketings Вставил: 12.10.2018.

Enjoy Recruitment klients Onninen ir ģimenes uzņēmums un viens no vadošajiem uzņēmumiem materiālu un piegāžu pakalpojumu jomā. Kompānijas klienti Baltijā ir elektroapgādes, siltumapgādes, ūdensapgādes, gaisa kondicionēšanas, ventilācijas un saldēšanas iekārtu montāžas uzņēmumi un mazumtirgotāji. Onninen vīzija ir būt par pirmo izvēli saviem klientiem un piegādātājiem materiālu un pakalpojumu sniegšanā, kā arī būt par pirmo izvēli kā darba devējam. Šobrīd saistībā ar jaunā ONNINEN EXPRESS veikala atvēršanu tiek meklēts papildinājums komandai - tirdzniecības konsultants!

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Рабочее время: полный рабочий день

CV ar norādi „ Pārdevējs/-a – Konsultants/-e” lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Подай заявку на вакансию
Адрес: Бривибас 85 (3 этаж), Рига, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Рег.нр.50103627871
08.07.2013. Выданная NVA лицензия на предоставление услуг по трудоустройству Нр.11/2013

Узнай первый!