Вакансии

Tirdzniecības pārstāvis

Acrulam Latvija
Pārdošana & Mārketings Вставил: 04.07.2018.

ENJOY Recruitment klients Acrulam ir uzņēmums ar 10 gadu pieredzi, kas darbojas visā Baltijas teritorijā. Uzņēmums piedāvājā inovatīvus akrila akmens un laminētas virsmas materiālus no Lotte, Resopal, DuPont, LG. 2015. un 2017. gadā uzņēmums saņēma Igaunijā slaveno balvu ‘’Business Gazelle’’. Lai turpinātu stabilu izaugsmi, uzņēmums aicina pievienoties komandai Tirdzniecības pārstāvi Latvijā.

Pienākumi

Prasības

Vēlamās prasības

Piedāvājam

Рабочее время: полный рабочий день

CV ar norādi „Tirdzniecības pārstāvis Acrulam” lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz otro atlases kārtu!

Подай заявку на вакансию
Адрес: Бривибас 85 (3 этаж), Рига, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Рег.нр.50103627871
08.07.2013. Выданная NVA лицензия на предоставление услуг по трудоустройству Нр.11/2013

Узнай первый!