Вакансии

Pārdošanas speciālists

mc2 Latvija
Pārdošana & Mārketings Вставил: 27.03.2018.

Enjoy Recruitment klients “mc²” ir interjera un delikatešu centrs, kuru veido Decorum, Galleria un Gastronome. “mc²” saviem pircējiem piedāvā iegādāties mēbeles, santehniku, apdares materiālus, durvis un apgaismes ķermeņus, aksesuārus mājai, traukus, gultasveļu, dāvanas no pasaulē vadošo zīmolu preču kolekcijām un unikālu preču piedāvājumu no delikatešu tirgiem. Kompānijas prioritāte ir augsta kvalitāte, individuāla attieksme pret klientiem un īpaša apkalpošanas kultūra. Šobrīd “mc²” aicina darbā Pārdošanas speciālistu/-i, kurš pievienotos viņu profesionālajai komandai.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Рабочее время: полный рабочий день

CV ar norādi „ Pārdošanas speciālists” lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Подай заявку на вакансию
Адрес: Бривибас 85 (3 этаж), Рига, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Рег.нр.50103627871
08.07.2013. Выданная NVA лицензия на предоставление услуг по трудоустройству Нр.11/2013

Узнай первый!